Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
PCWINMAX Yeni OEM H610 Ana kartı LGA1700 14. / 13. / 12. nesil Intel Core İşlemciler MATX Destekler
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64GB |
| Başvuru: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
PCWINMAX Yeni H61 Soket LGA1155 DDR3 Micro ATX Bilgisayar Oyun Ana Kartı 2/3th Gen I3 I5 I7 Destek OEM ODM Toptan
| Limanlar: | SATA, HD, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Ödemeden 5 gün sonra gönderildi |
|---|---|
| CPU Türü: | Intel 32nm İşlemci Core i7/Core i5/Core i3'ü destekleyin |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX B650 Soket AM5 Çift Kanal DDR5 Oyun Ana Kartı R7 R8 R9 İşlemciler için Mikro ATX
| Yonga seti: | B650 yonga seti |
|---|---|
| Genişletme Yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form Faktörü: | Mikro-ATX |
PCWINMAX B650M Wifi Desktkop ATX Ana kartı AM5 DDR5 Ry 9000/8000/7000 Serisi İşlemciler için Ana kart
| Yonga seti: | B650 yonga seti |
|---|---|
| Genişletme Yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form Faktörü: | Mikro-ATX |
PCWINMAX Yeni H410 LGA 1200 DDR4 Çift Bellek Kanalı 64GB Kapasite H410 Chipset Anakart OEM ODM Desteği
| Limanlar: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU Türü: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Başvuru: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
PCWINMAX Combo Set & Bulk Price G31 LGA775 Xeon E5 CPU'su ile Ana kart Mikro ATX DDR2 Max 4GB Stable Office PC Combo Kullanıma Hazır, OEM Toptan
| Limanlar: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Türü: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 4 CİGABAYT |
PCWINMAX OEM H310 mATX Anakart Toplu Sipariş, LGA1151 DDR4 M.2 ile, İşletme Masaüstü ve Ofis PC'si için Sevk Edilmeye Hazır
| Limanlar: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Türü: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX OEM G31 MATX LGA775 Çift DDR2 Yuvası Maksimum 4GB Orijinal G31 Yongaseti Masaüstü Anakart Toptan Satış İçin
| Port: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Türü: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 4 CİGABAYT |
PCWINMAX A780 Desktop Motherboard Socket AM3 MATX Dual Channel DDR3 Max 8GB RAM Computer Motherboard for Office and Home Computing
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
|---|---|
| SATA Bağlantı Noktaları: | 4 |
| Bellek yuvaları: | 2 |
PCWINMAX H310 LGA 1151 Ana kart Core 8. 9. Nesil CPU'lar Mikro ATX DDR4 Ana kart
| Port: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Türü: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |

