Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
PCWINMAX G31 Set Ana Kartı LGA775 Fan Procrssor E5 CPU DDR2 2GB RAM x 2 Masaüstü Ana Kartı Kombosu
| Limanlar: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Tipi: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 4 CİGABAYT |
PCWINMAX A780+ Masaüstü Ana Kartı LGA940 AM2 AM2+ AM3 ATX Çift Kanallı DDR3 Bilgisayar Ana Kartı
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
|---|---|
| SATA Bağlantı Noktaları: | 4 |
| Bellek yuvaları: | 2 |
PCWINMAX HM77 Ana tahtası DDR3 4GB RAM ile i3-3110M CPU Micro ATX Ana tahtası Kombosu
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2,M.2,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Bilgi |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 8 GB |
PCWINMAX Mini ITX H510 LGA1200 Destek 11/10th Gen I3 I5 I7 CPU Çift Kanal DDR4 VGA+HD Çıktı Endüstriyel Ana tahtası
| Limanlar: | VGA, USB 2.0Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
PCWINMAX Orijinal H510 Pro LGA 1200 10./11th Gen Mikro-ATX DDR4 Tek M.2 Oyun Ana Kartı
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
LGA 1700 Soket H610 Ana kartı DDR4 Desteği 12th Gen Core With M.2 Slots
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
PCWINMAX HM55 DDR3 Bilgisayar Ana Kartı PGA988 Masaüstü Bilgisayar Mikro ATX Ana Kart Destek OEM ODM
| Limanlar: | DVI, PCI-Express X1, PCI-Express X16, SATA, USB 2.0,VGA |
|---|---|
| yonga seti: | intel hm55 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 8 GB |
PCWINMAX B760 LGA1700 13. ve 12. Nesil Çift M.2 Anakart DDR5 B760M B760 Anakart
| yonga seti: | Intel@B760 Chipset |
|---|---|
| Genişleme yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
PCWINMAX B760 LGA1700 Çift M.2 Oyun Ana Kartı DDR5 Mikro ATX Ana Kart PC Dekstop için
| yonga seti: | Intel@B760 Chipset |
|---|---|
| Genişleme yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
PCWINMAX B85 Pro LGA 1150 Oyun Ana tahtası 4 X DDR3 Slot Destek 4'üncü nesil Intel Core I7 I5 I3
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |

