Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ desktop solid state drive ] eşleşme 171 Ürünler.
3D Oyun Plaça De Video GTX 1050ti 4GB DDR5 128bit 1124 MHz
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1124 MHz |
Gaming Plaça De Video GTX 1660/1660 Super 6gb GDDR6 8 Pin Renkli
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1830 Mhz |
12nm Oyun Grafik Kartları GTX 1650 4GB DDR6 128Bit HD DP Mini 1380MHZ
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1380MHz |
Toptan Grafik Kartı RX 550 RX550 4G 128Bit GDDR5 mini tek fan
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1183Mhz |
Ekran Kartı GPU Rx 570 4GB DDR5 256bit Yüksek Karma Oranı 30mh/S Hy AMD
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1183Mhz |
PCI Express 2.0 X16 Madencilik Grafik Kartı GTX 760 2GB 3GB 192bit DirectX 12
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1046MHz |
Madencilik için Grafik Kartı RX 570 8GB AMD GDDR5 256 Bit 4800MHZ 7000MHZ
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1710 Mhz |
AMD Radeon RX6600M 8GB 128bit Madencilik Grafik Kartı GDDR6 2900 Mhz
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 2900 MHz |
AMD Radeon RX6600M Oyun Grafik Kartı GDDR5 4GB 64BIT DP HD
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 2250 Mhz |
CE FCC ITX Anakart Intel H510 Yonga Seti LGA 1200 64 GB Kapasiteli Mini ITX DDR4
| Limanlar: | VGA, USB 2.0, Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |

