Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ desktop solid state drive ] eşleşme 171 Ürünler.
HM55 Oyun Anakartı Intel I3 Soğutma Fanı Çift CPU PGA988
| Limanlar: | DVI, PCI-Express X1, PCI-Express X16, SATA, USB 2.0,VGA |
|---|---|
| yonga seti: | intel hm55 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 8 GB |
HM55 Intel PC Anakartı I3 I5 I7 HM55 PGA 989 Çift Bellek Kanalı
| Limanlar: | DVI, PCI-Express X1, PCI-Express X16, SATA, USB 2.0,VGA |
|---|---|
| yonga seti: | intel hm55 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 8 GB |
H 61 Madencilik Anakart Soketi LGA 1155 DDR3 I3 I5 I7 800MHz 1066MHz 1333MHz
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Ödeme yapıldıktan sonra 5 gün içinde |
|---|---|
| CPU Tipi: | Intel 32nm İşlemci Core i7/Core i5/Core i3'ü destekleyin |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX H65 Endüstriyel Ana tahtası DDR3 Mini ITX HM65 Çip seti Ana tahtası LGA 988 Soket
| Limanlar: | DVI, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 8 GB |
PCWINMAX Radeon RX 560 4GB GDDR5 GPU 128-Bit 7.0Gbps Tek Fan DP HD DVI Çıkışlı Grafik Kartı
| Başvuru: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün Durumu: | PCI Express 3.0 x16 |
| Çekirdek saat (MHz): | 1216 MHz |
Gigabyte H81M DS2 LGA 1150 Intel PC Anakart 16GB SATA SATA III SATA II
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, PCI-Express X4, USB 2.0, Ekran Bağlantı Noktası, Et |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
| Uygulama: | masaüstü |
PCWINMAX Geforce GTX 1060 3GB GDDR5 192Bit DP HD DVI Çıkış PCIe3.0 Orijinal GPU Oyun Grafik Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1556 / 1771MHz |
GT 210 1gb 64bit GDDR3 Oyun Ekran Kartı 2560x1600 Tek Fanlı VGA Arayüzü
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
Nvidia GTX 1050 2GB MXM Grafik Kartı 5400MHz PCI Express 2.0 X16
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
Bellek Arayüzü Oyun Ekran Kartı GTX760 3GB DDR5 192bit 1046MHz
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1046MHz |

