Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ ram gaming board ] eşleşme 75 Ürünler.
PCWINMAX HM77 Ana Kartı DDR3 Micro ATX Soket PGA 989 Orijinal Oyun Ana Kartı
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2,M.2,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Bilgi |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX X79 Ana tahtası Mikro ATX Masaüstü DDR3 Ram LGA2011 X79 Destek Intel i3 i5 i7 Xeon E5 V2
| Limanlar: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 128 GB |
Oyun Intel Anakart X79 Masaüstü 4 DDR3 Ram 64GB LGA2011 Intel I7 Xeon 2011
| Limanlar: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 128 GB |
PCWINMAX B85 Pro LGA 1150 Oyun Ana tahtası 4 X DDR3 Slot Destek 4'üncü nesil Intel Core I7 I5 I3
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
PCWINMAX X79 Masaüstü ATX Ana tahtası LGA 2011 4 Kanal DDR3 Slot Gaming X79 Ana tahtası
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 128 GB |
| Uygulama: | masaüstü |
PCWINMAX B75 LGA 1155 Oyun Ana Kartı DDR3 USB 3.0 VGA HD Port Masaüstü B75 Chipset Ana Kartı
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0PS2, USB 2.0HD. |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX A780 Desktop Motherboard Socket AM3 MATX Dual Channel DDR3 Max 8GB RAM Computer Motherboard for Office and Home Computing
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
|---|---|
| SATA Bağlantı Noktaları: | 4 |
| Bellek yuvaları: | 2 |
PCWINMAX B75 LGA 1155 DDR3 M.2 USB 3.0 Portlu Micro ATX Oyun PC Ana Kartı
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0, PS2,USB 2.0,HD |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX A780 Desktop Motherboard Socket AM3 MATX Dual Channel DDR3 Max 8GB RAM Computer Motherboard for Office and Home Computing
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
|---|---|
| SATA Bağlantı Noktaları: | 4 |
| Bellek yuvaları: | 2 |
G41 Oyun Anakartı IDE SATA DDR3 8GB LGA775 Core I7 Core I5 Core I3
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 8 GB |

