Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ ram gaming board ] eşleşme 75 Ürünler.
Çift ve Tek Fanlı GeForce Grafik Kartı GTX1650 4GB DDR6 128Bit HD DP
| Başvuru: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1380MHz |
PCWINMAX B85 Özel PC Ana Kartı Madencilik Oyun LGA 1150 DDR3 B85 16G M.2 Sabit Disk Ana Kartı
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, M.2, USB 3.0, PCI-E 3.0 |
|---|---|
| CPU Tipi: | bilgi |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX A520 AM4 Micro ATX Ana kart Destek Ry 3000/4000G/5000 Serisi CPU DDR4 M.2 NVMe Slot Gaming PC için Sabit Platform OEM Toptan Satış
| Yonga seti: | AMD A520 yonga seti |
|---|---|
| Genişletme Yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
PCWINMAX Radeon RX 560 4GB GDDR5 GPU 128-Bit 7.0Gbps Tek Fan DP HD DVI Çıkışlı Grafik Kartı
| Başvuru: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün Durumu: | PCI Express 3.0 x16 |
| Çekirdek saat (MHz): | 1216 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 560 Grafik Kartı 4GB GDDR5 128Bit Tek Fan DP HD DVI GPU Portları Destek OEM
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1216 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 560 Tek Fan 4GB GDDR5 128Bit Grafik Kartı DP HD DVI Portları GPU Destek OEM
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1216 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 560 4GB GDDR5 128Bit ITX GPU Tek Fan DP HD DVI Çıkışlı Grafik Kartı OEM ODM Desteği
| Başvuru: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün Durumu: | PCI Express 3.0 x16 |
| Çekirdek saat (MHz): | 1216 MHz |
PCWINMAX Soket LGA 1150 B85 Dört Kanal DDR3 Slot Mikro ATX Masaüstü Bilgisayar Özel Bilgisayar Ana Kartı
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
PCWINMAX Ana kartı H310 DDR4 LGA1151 8. nesil için orijinal H310 Çip seti Ana kartı I3 I5 I7
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX H310 Yongaseti MicroATX Anakart, 9. ve 8. Nesil Intel Core İşlemcileri Destekler, HD VGA Çıkışı
| Limanlar: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Türü: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |

