Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ ram gaming board ] eşleşme 75 Ürünler.
PCWINMAX H81 LGA1150 Oyun Ana Kartı Destek 1333/1600MHz DDR3 Çift Kanal Max 16G 4. Gen MATX Ana Kartı
| Limanlar: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX B75 LGA 1155 Masaüstü Oyun Ana Kartı DDR3 USB 3.0 M.2 VGA HD Port B75 Masaüstü için Çip seti Ana Kart
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0PS2, USB 2.0HD. |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX H310 Ana tahtası LGA1151 DDR4 Oyun MATX Ana tahtası Destek 8. nesil I3 I5 I7
| Limanlar: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX H61 Soket LGA1155 DDR3 Micro ATX Bilgisayar Oyun Ana Kartı
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Ödeme yapıldıktan sonra 5 gün içinde |
|---|---|
| CPU Tipi: | Intel 32nm İşlemci Core i7/Core i5/Core i3'ü destekleyin |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX Oyun A520 Soket AM4 DDR4 microATX Ana Kart Ry 3000 4000 5000 Serisi İşlemciler Destek Ana Kart
| yonga seti: | AMD A520 yonga seti |
|---|---|
| Genişleme yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
PCWINMAX G41 Set Ana tahtası LGA775 Fan Procrssor E5 CPU DDR3 4GB RAM Masaüstü Ana tahtası Kit
| Limanlar: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Tipi: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 4 CİGABAYT |
GTX 1060 oyun video kartı 3*DP Bağlantı Noktaları 5G GDDR5 160Bit 1506Mhz GP106
| Başvuru: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1556 / 1771MHz |
PCWINMAX 16GB H81 PC LGA1150 Oyun Ana Kartı Core I3 Core I5 Core I7
| Limanlar: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
Intel HM76 Dizüstü Oyun Anakartı 4 SATA PGA 989 Micro-ATX'i Destekler
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2,M.2,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Tipi: | bilgi |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
RX 560 4GB 128Bit GDDR5 Oyun Grafik Kartları 1216MHz OEM ODM
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1216 MHz |

