Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 632 Ürünler.
Madencilik için GPU RTX A4000 Nvidia Grafik Kartı 6GB 12GB Oyun Gddr3
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1110 Mhz |
Bilgisayar Grafik Kartları GTX1050 2GB DDR5 128bit Çift Fanlar PCI Express 3.0 X16
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1290MHz |
PCWINMAX RTX Grafik Kartı RTX 3060ti 8GB Çift Fanlar 12Pin 220W HDM1/DP Masaüstü İçin
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
|---|---|
| Uygulama: | İş İstasyonu, Dizüstü Bilgisayar, Masaüstü |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1410MHz |
GTX 1660 SÜPER Madencilik Grafik Kartı Hynix 1710Mhz 120W HMDI DVI DP
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
|---|---|
| Video Bellek Hızı: | 1.4ns |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1710 Mhz |
8 Nanometre RTX 3060ti 8GB Madencilik Grafik Kartı LHR Olmayan 15000MHz
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
|---|---|
| Başvuru: | İş İstasyonu, Dizüstü Bilgisayar, Masaüstü |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1320MHz |
12nm NVIDIA Grafik Kartı RTX2060 Super 8gb 256bit IO Arabirim HD DVI DP
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
|---|---|
| Uygulama: | İş İstasyonu, Dizüstü Bilgisayar, Masaüstü |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1777MHZ |
Düşük Profilli Çift Fanlar GPU LP Grafik Kartı GTX1050 2GB DDR5 128bit
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1124 MHz |
RTX 3060ti GeForce RTX 3060Ti 8G Oyun 8GB MSI Ekran Kartı Pc 3060 Gpu Kartları
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
|---|---|
| Uygulama: | İş İstasyonu, Dizüstü Bilgisayar, Masaüstü |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1320MHz |
PCWINMAX RX5500XT Grafik Kartı 8 GB GDDR6 128bit Radeon RX 5500 XT Oyun Ekran Kartı Masaüstü için
| Graphics Card Series: | Radeon RX 5500 XT |
|---|---|
| Graphics Card Core Clock: | 1845 MHz |
| Memory Clock(Mhz): | 14000 MHz |
PCWINMAX GeForce RTX 3050 Oyun Grafik Kartı - Gelişmiş Soğutma Teknolojisi, Çift Fanlı Tasarım 8GB GDDR6 Bellek
| Başvuru: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 4.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1755MHz |

