Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 609 Ürünler.
GT 1030 2GB DDR5 Çoklu Ekran Grafik Kartı 64Bit 1227MHz 1468MHz
| Başvuru: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1227/1468 MHz |
İş İstasyonu için 8nm Madencilik Grafik Kartı GTX 3060 12gb 14000MHz Çift Fanlar
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
|---|---|
| Başvuru: | İş İstasyonu, Dizüstü Bilgisayar, Masaüstü |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1777MHZ |
GTX 1050TI 4g DDR5 Ekran Kartı, Makine İçin GTX 1050ti Ekran Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1124 MHz |
RTX3060 RTX3070 RTX3080 GPU Ekran Kartı 6gb 8gb 12gb NVIDIA Veya Marka
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1594MHz |
512MB 64 bit GDDR3 GT 210 Grafik Kartı Video Kartı Düşük Profilli Tek Fan VGA Arayüzü
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
PCWINMAX Çift Fan Geforce RTX 2060 Grafik Kartı 12GB 192BIT GDDR6 PCIe 3.0 Video Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Soğutucu Tipi: | FAN |
PCWINMAX Radeon RX 5500 Grafik Kartı 8GB DDR6 128 Bit Video Kartı
| Grafik Kartı Serisi: | Radeon RX 5500XT |
|---|---|
| Grafik Kartı Çekirdek Saati: | 1845 MHz |
| Bellek Saati(Mhz): | 14000Mhz |
PCWINMAX Radeon RX 560 4GB GDDR5 Oyun Grafik Kartı PCIe 3.0 Orijinal RX560 ChipsetGPU
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1216 MHz |
PCWINMAX Geforce GT 730 2GB DDR5 128 Bit Tam Boyutlu GK108 VGA+HD+DVI Arayüzü Çift Fan Oyun Grafik Kartları
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 800 MHz |
PCWINMAX Oyun GeForce GT 1030 4GB GDRR4 64 Bit Destek DirectX 12 DVI/HD Tek Fan Düşük Profil GT1030 Grafik Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1227/1468 MHz |

