Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 609 Ürünler.
PCWINMAX Gaming GeForce RTX 2060 12B GDRR6 192 bit HD/DP 1695 MHz Boost Clock VR Ready Çift Fan Grafik Kartı
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Cooler Type: | Fan |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 6GB GDRR6 192 Bit HD/DP/DVI 1680MHz Çift Fan 1680MHz Oyun Grafik Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Yonga Seti Üreticisi: | nVIDIA |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 6GB GDRR6 1680MHz Çift Fan VR Hazır HD EkranPort DVI Grafik Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Yonga Seti Üreticisi: | nVIDIA |
PCWINMAX Geforce GT 1030 2GB DDR4 64 Bit Bilgisayar Grafik Kartı Düşük Profil HD DVI Çıktıları GPU
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1227/1468 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 560 4GB GDDR5 GPU 128-Bit 7.0Gbps Tek Fan DP HD DVI Çıkışlı Grafik Kartı
| Başvuru: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün Durumu: | PCI Express 3.0 x16 |
| Çekirdek saat (MHz): | 1216 MHz |
PCWINMAX GeForce GT 740 4GB GDDR3 128 Bit Tek Fan DVI HD VGA Çıkış Düşük Profilli GPU Grafik Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
T1000 8GB DDR6 128Bit Profesyonel Grafik Kartı 160GB/s'ye kadar Bellek Bant Genişliği Mini DP Portları Düşük Profilli GPU
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T, D/P |
| Yetenek temini: | 1000 adet 15 gün |
PCWINAMX Yeni GeForce GT 730K 2GB DDR5 64 Bit 384SP VGA+HD+DVI Çıkış Düşük Profilli Grafik Kartları
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 800 MHz |
PCWINMAX GeForce GT 740 Orijinal 2GB GDDR5 128Bit Çift Fan Masaüstü VGA HD DVI Çıkış Grafik Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
PCWINMAX Yeni Radeon RX 550 4GB GDDR5 128 Bit GPU HD DP DVI Çıkış Grafik Kartı Destek OEM ODM
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1183Mhz |

