Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 609 Ürünler.
PCWINMAX Geforce GT 730K 4GB DDR3 64 Bit GK208 192SP HD DVI VGA Portları Düşük Profilli Grafik Kartı
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 800 MHz |
PCWINMAX Geforce GT 730K 2GB DDR3 64 Bit GK108 384SP VGA HD DVI Çıkış Düşük Profil Grafik Kartı Yeni
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 800 MHz |
PCWINMAX Yeni Geforce GTX 750 2GB/4GB GDDR5 128Bit 512SP Orijinal VGA HD DVI Çıktısı Çalışma Oyunları için Masaüstü Grafik Kartı
| Başvuru: | Masaüstü |
|---|---|
| Ürün Durumu: | PCI Express 3.0 x16 |
| Çekirdek saat (MHz): | 1020MHz |
PCWINMAX Yeni Geforce GTX 750Ti 4GB GDDR5 Düşük Profil Tek Fan Masaüstü Grafik Kartı VGA DVI HD Çıktısı
| Başvuru: | Masaüstü |
|---|---|
| Ürün Durumu: | PCI Express 3.0 x16 |
| Çekirdek saat (MHz): | 1020MHz |
PCWINMAX Radeon RX 5700 XT 8GB GDDR6 256 bit PCIe 4.0 x16 Grafik Kartı Çift Fan 1080P 1440P AAA Oyun Video Kartı
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 4.0X16 |
|---|---|
| Uygulama: | masaüstü |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1755/1905MHz |
PCWINMAX Geforce GT 730 2GB/4GB DDR3/DDR5 HD+HD+DP Portları olan PC için 64 Bit Grafik Kartı
| Başvuru: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
PCWINMAX Yeni Radeon RX 560 Ekran Kartı 4GB GDDR5 128Bit Tek Fan DP HD DVI GPU Portları OEM Toptan Satış Desteği
| Başvuru: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1216 MHz |
PCWINMAX RX 5700 XT 8GB Ekran Kartı GDDR6 2560SP 256bit PCI-e 4.0 x16 Radeon GPU Bilgisayar Grafik Kartı 8K'ya Kadar Video Kartlarını Destekler
| Öğe Durumu: | PCI Express 4.0 x16 |
|---|---|
| Başvuru: | Masaüstü |
| Çekirdek saat (MHz): | 1755/1905MHz |
PCWINMAX Brand New GT 610 2GB 64Bit GDDR3 Low Profile VGA HD DVI Output Card GPU Computer Graphics Card
| Uygulama: | Masaüstü |
|---|---|
| Öğe Durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
GTX 1050ti 4G DDR5 128bit 4GB Madencilik Ekran Kartı 2560X1600
| Başvuru: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Yonga Seti Üreticisi: | nVIDIA |

