Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 609 Ürünler.
GTX 960 4gb 256bit DDR5 Madencilik Grafik Kartı 1304MHz 1753MHz PCI Express 3.0 X16
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1178 / 1241MHz |
İş İstasyonu için Gddr6 Cmp 50hx 90hx 170hx 220hx Madencilik Grafik Kartı 10GB 2622MHz
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 2622mhz |
OEM nVIDIA GTX1050 2GB 128bit MXM Grafik Kartı GDDR5 HD
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
PCWINMAX GeForce GT 730 DDR3 2GB 64 Bit Düşük Profil GT730K DVI VGA HD Grafik Kartları 192SP
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 800 MHz |
RoHS Mining Rig GPU RX 560 4GB GDDR5 Grafik Kartı 7.0Gbps 128 Bit Tek Fan
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1216 MHz |
GPU Nvidia A4000 A2000 16GB Oyun Grafik Kartları GDDR3 256 Bit Direct×6 Soğutucu Fan
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1110 Mhz |
Grafik Kartı Oyun PC için RTX3060 12GB DDR6 192Bit 14000MHZ PCI Express 4.0
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
|---|---|
| Uygulama: | İş İstasyonu, Dizüstü Bilgisayar, Masaüstü |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1777MHZ |
CE FCC ROHS RTX3060 Grafik Kartı 6G 8Pin*2 55w 49Mh/S GDDR3 256 Bit
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1425MHz |
Masaüstü Oyun 1gb 2gb GT710 Ekran Kartı, Gerçek Orijinal Çip OEM Grafik Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
1GB Düşük Profilli Grafik Kartı, GT210 1GB 64Bit DDR2 Vga Kartı DDR3
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |

