Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 609 Ürünler.
PCWINMAX ECC DDR3 4GB Masaüstü RAM Bellek 1333mhz 1600mhz PC3-12800 PC3-10600
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Türü: | DDR3 |
| fonksiyon: | ECC |
H310 ITX Anakart Ram Kapasitesi 32GB 3333MHZ 2 DDR4 DIMM
| Limanlar: | wifi, SATA, VGA, USB 2.0, Ethernet, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Hafıza bankası: | 2 DDR4 DIMM |
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
ITX Anakart H81 LGA1150 Desteği 16GB DDR3 1600Mhz 1300Mhz Bellek
| Limanlar: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
| Başvuru: | Sunucu/İş istasyonu |
Bellek Türü ile Uyumlu AMD A320 AM4 Anakart DDR4 Soket
| Bellek Türü: | DDR4 |
|---|---|
| Genişleme yuvaları: | DVI, VGA, PCI-Express X16, Ekran Bağlantı Noktası, M.2, USB 3.0, HD |
| SATA Bağlantı Noktaları: | 2 |
PCWINMAX A320 Anakart - AMD Ryzen AM4, M.2 NVMe, 2 SATA3, HD, DVI, VGA Anakart
| Soket Tipi: | AM4 |
|---|---|
| Bellek yuvaları: | 2 |
| SATA Bağlantı Noktaları: | 2 |
AM4 A320 Soket 2 Bellek Yuvalı Oyun Anakartı
| Bellek Türü: | DDR4 |
|---|---|
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
| SATA Bağlantı Noktaları: | 2 |
PCWINMAX A320 M Mikro ATX DDR4 Anakart Desteği Masaüstü için AM4 1331 Soket
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
|---|---|
| SATA Bağlantı Noktaları: | 2 |
| Bellek yuvaları: | 2 |
PCWINMAX B450M VHD Plus AM4 Oyun microATX DDR4 M.2 B450 Plus Ana kartı
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | masaüstü |
PCWINMAX H610 Mini ITX LGA 1700 Endüstriyel Ana Kart DDR4 12. nesil çekirdek işlemcileri destekler
| yonga seti: | Intel H610 |
|---|---|
| Form faktörü: | mini-ITX |
| Maksimum Bellek: | 64 GB |
LGA 1700 Soket H610 Ana kartı DDR4 Desteği 12th Gen Core With M.2 Slots
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |

