Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 609 Ürünler.
PCWINMAX H65 Endüstriyel Ana tahtası DDR3 Mini ITX HM65 Çip seti Ana tahtası LGA 988 Soket
| Limanlar: | DVI, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 8 GB |
PWINMAX H81 LGA 1150 Mini ITX Çift Kanal DDR3 4. 5. Nesil CPU için Orijinal Oyun Ana Kartı
| Limanlar: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
| Uygulama: | Sunucu/İş istasyonu |
PCWINMAX RAM GDDR5 16GB 4800MHz 5600MHz Bilgisayar Masaüstü Modülü Bellek Destek OEM ODM
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Türü: | DDR5 16GB RAM |
| Sıklık: | 4800MHZ 5600MHZ |
PCWINMAX A780+ Masaüstü Ana Kartı LGA940 Destek AM2 AM2+ AM3 Serisi Çift Kanallı DDR3 Masaüstü Ana Kartı
| Form Faktörü: | Mikro-ATX |
|---|---|
| SATA Bağlantı Noktaları: | 4 |
| Bellek yuvaları: | 2 |
16GB GDDR5 5600MHz Masaüstü Modülü Oyun Bellek OEM ODM Desteği % 100 Tam Uyumluluk
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Türü: | DDR5 16GB RAM |
| Sıklık: | 5600MHZ |
PCWINMAX G41 LGA775 Ana kart ve 4GB 2666MHz DDR3 RAM E5 CPU Kombine
| Limanlar: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Tipi: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 4 CİGABAYT |
PCWINMAX Özel A520 AM4 Micro ATX DDR4 Ana kartı Masaüstü için A320M
| yonga seti: | AMD A520 yonga seti |
|---|---|
| Genişleme yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
PCWINMAX Yeni B760 WiFi LGA1700 DDR4/DDR5 Ana kartı 12./13./14. nesil Intel işlemcileri destekler
| yonga seti: | Intel@B760 Chipset |
|---|---|
| Genişleme yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
PCWINMAX H610 DDR4 Ana kart LGA 1700 DDR5 PCIe 4 SATA 6Gb/s M.2 Slot Micro ATX Ana kart Destek 12 13. 14. CPU
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
PCWINMAX H610 LGA1700 Mini ITX DDR5 PCIe 4.0 Masaüstü Ana Kart Destek OEM ODM
| yonga seti: | Intel H610 |
|---|---|
| Form faktörü: | mini-ITX |
| Maksimum Bellek: | 64 GB |

