Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 609 Ürünler.
G31 Intel PC Anakart Soketi 775 1333MHz DDR2 Bellek, 4GB'a Kadar
| Limanlar: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Tipi: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 4 CİGABAYT |
Soket H61 LGA 1155 Intel PC Anakart DDR3 I3 I5 I7 GEN2 GEN3
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Ödeme yapıldıktan sonra 5 gün içinde |
|---|---|
| CPU Tipi: | Intel 32nm İşlemci Core i7/Core i5/Core i3'ü destekleyin |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX A320 A320M Mikro ATX Anakart - AMD AM4 Soket, DDR4, M.2 Anakart
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ekran Bağlantı Noktası, M.2, USB 3.0, PCI-E 3.0, PCI- |
|---|---|
| yonga seti: | AMD için |
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
PCWINMAX H61 Intel PC Ana Kart Soketi LGA1155 DDR4 DDR3
| Ürün durumu: | Yeni |
|---|---|
| paket: | Evet |
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PS2 |
PCWINMAX B450M Artı Soket AM4 Ana Kart Mikro ATX DDR4 M.2 HD VGA Çıktısı B450 Çip seti Ana Kart
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | masaüstü |
PCWINMAX H610 LGA 1700 Soket DDR5 Tek M.2 yuvaları ile Micro ATX PCIe 4.0 Oyun Ana Kartı
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64GB |
| Başvuru: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
PCWINMAX yepyeni B450 Soket AM4 DDR4 SATA 6GB/S VGA HD DP Çıkış Mikro ATX Gmaing Ana Kartı
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | masaüstü |
PCWINMAX Orijinal G41 LGA775 Ana kart + 4GB DDR3 RAM + E5 CPU + Fan Ana kart kombinasyonu
| Limanlar: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Tipi: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 4 CİGABAYT |
PCWINMAX Yeni OEM H610 Ana kartı LGA1700 14. / 13. / 12. nesil Intel Core İşlemciler MATX Destekler
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64GB |
| Başvuru: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
PCWINMAX H610 Ana kartı DDR4 16GB 3200MHz RAM Kiti Orijinal LGA1700 ATX Ana kart RAM Kombosu Masaüstü Oyun PC için
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64GB |
| Başvuru: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |

