Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 609 Ürünler.
B250 Madencilik Anakartı BTC 12*1X PC1-E16X LGA 1151 DDR4 SATA3.0 Desteği
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| yonga seti: | madencilik b250 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
Meslek Anakart H510 H610 Anakart DDR4 8 gb Ram Masaüstü H510
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
PCWINMAX H510 LGA1200 Ana Kart DDR4 Destek 10. 11. Nesil Mikro ATX Ana Kart
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
PCWINMAX Mini ITX H610 LGA 1700 DDR4 Ana kart Endüstriyel Kompakt Ana kart
| yonga seti: | Intel H610 |
|---|---|
| Form faktörü: | mini-ITX |
| Maksimum Bellek: | 64 GB |
PCWINMAX H510-VH Plus Anakart DDR4 3200MHz HD DP VGA Portları H510 Yongaseti LGA 1200 10. ve 11. Nesil İşlemciler için
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Uygulama: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
| Yonga Seti Üreticisi: | Bilgi |
PCWINMAX H510 LGA 1200 Mikro-ATX Bilgisayar Oyun Ana Kartı DDR4 64GB RAM Desteği NVME M.2 SATA3.0 USB3.0
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Başvuru: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
| Yonga seti üreticisi: | İntel |
PCWINMAX H510 Chipset LGA1200 VGA+HD Output Micro ATX Mainboard Support Core 10th & 11th Gen Dual DDR4 Memory Channel
| Port: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Başvuru: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
| Yonga seti üreticisi: | İntel |
B75 Madencilik Anakartı USB3.0 VGA LGA 1155 DDR3 8gb*2 Mikro-ATX
| Limanlar: | PS2, SATA, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| yonga seti: | madencilik B75 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX X79 Ana tahtası Mikro ATX Masaüstü DDR3 Ram LGA2011 X79 Destek Intel i3 i5 i7 Xeon E5 V2
| Limanlar: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 128 GB |
Yüksek performanslı AI GPU Sunucusu Supermicro H100 SXM5 2x Xeon 8462Y 5120GB DDR5 8x NV H100/H200 8x ConnectX-7 400Gbps
| Teslim süresi: | 3~8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| : |

