Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ gaming graphic cards ] eşleşme 470 Ürünler.
PCWINMAX Oyun GeForce GT 1030 4GB GDRR4 64 Bit Destek DirectX 12 DVI/HD Tek Fan Düşük Profil GT1030 Grafik Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1227/1468 MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 750 Ti 2GB GDDR5 128bit 640SP Video Kartı Tek Fan Düşük Profil GPU Masaüstü Grafik Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1020MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 750TI 4GB 128Bit VGA DVI HD Çıkış Tek Fan GM107 640SP Masaüstü Grafik Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1020MHz |
PCWINMAX OEM GTX1050 4GB DDR5 128BIT Çift Fan 1354/1455 MHz 640SP PCI Express 3.0 X16 Grafik Kartı
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1290MHz |
PCWINMAX Geforce GT 1030 2GB GDDR5 64 Bit Tek Fan HD DVI Çıkış Yeni Masaüstü Grafik Kartı Destek OEM Toptan
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1227/1468 MHz |
PCWINMAX OEM RX 580 8GB 2048SP GDDR5 256 Bit PCIE 3.0 Grafik Kartı HD / DP / DVI Portları ile Oyun GPU'su
| Başvuru: | Masaüstü |
|---|---|
| Öğe Durumu: | PCI Express 3.0 x16 |
| Yonga seti üreticisi: | AMD |
PCWINMAX OEM RX 580 8GB 2048SP GDDR5 256 Bit PCIE 3.0 Grafik Kartı HD / DP / DVI Portları ile Oyun GPU'su
| Başvuru: | Masaüstü |
|---|---|
| Öğe Durumu: | PCI Express 3.0 x16 |
| Yonga seti üreticisi: | AMD |
43W GPU Grafik Kartı RX 6400 4GB 2177Mhz GDDR6 PCI Express 4.0x4
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | MXM |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 2177Mhz |
PCWINMAX RTX2060 Madencilik Grafik Kartları 6GB 192 Bit GDDR6 Çift Fan 8 Pin PC için
| Başvuru: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Yonga Seti Üreticisi: | nVIDIA |
PCWINMAX Radeon RX 5500 XT Grafik Kartı 8GB GDDR6 128bit HD 2XDP PCI Express 4.0X8 Çift Fan
| Grafik Kartı Serisi: | Radeon RX 5500XT |
|---|---|
| Grafik Kartı Çekirdek Saati: | 1845 MHz |
| Bellek Saati(Mhz): | 14000Mhz |

