Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ gaming graphic cards ] eşleşme 466 Ürünler.
PCWINMAX GT610 2GB DDR3 Grafik Kartı Desteği Yüksek Açıklıklı Multimedia Arayüzü GT610 Masaüstü için
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
PCWINMAX GeForce GT 740 4GB Grafik Kartı 128Bit 1250MHZ GDDR5 PCI Express 2.0 Masaüstü için
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
PCWINMAX GeForce GT 740 2GB VGA Kartı GDDR5 128 Bit HD VGA DVI PCIe 3.0 x 16 Masaüstü Grafik Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 6GB GDRR6 1680MHz Çift Fan VR Hazır HD EkranPort DVI Grafik Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Yonga Seti Üreticisi: | nVIDIA |
PCWINMAX GTX 1060 6GB GDDR5 Çift Fan Masaüstü PC Grafik Kartı HD DVI DP Çıkış Video Kartı Destek OEM ODM
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1556 / 1771MHz |
PCWINMAX Yeni Geforce GTX 750 2GB/4GB GDDR5 128Bit 512SP Orijinal VGA HD DVI Çıktısı Çalışma Oyunları için Masaüstü Grafik Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1020MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 750Ti 4GB GDDR5 Düşük Profil Tek Fan Oyun Masaüstü Grafik Kartı VGA DVI HD Çıktısı ile
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1020MHz |
PCWINMAX RX 580 Ekran Kartı 8GB GDDR5 2048 SP PCIe 3.0 Çift Fan DirectX 12 256-Bit HD/DP/DVI Çıkışları Oyun Bilgisayarı ve Yayın İçin Video Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Yonga Seti Üreticisi: | AMD |
PCWINMAX RX5500XT Grafik Kartı 8 GB GDDR6 128bit Radeon RX 5500 XT Oyun Ekran Kartı Masaüstü için
| Graphics Card Series: | Radeon RX 5500 XT |
|---|---|
| Graphics Card Core Clock: | 1845 MHz |
| Memory Clock(Mhz): | 14000 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 550 4GB GDDR5 ITX Bilgisayar PC Oyun Video Grafik Kartı GPU 128-Bit
| Başvuru: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1183Mhz |

