Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ gaming graphic cards ] eşleşme 470 Ürünler.
PCWINMAX A320 A320M Mikro ATX Anakart - AMD AM4 Soket, DDR4, M.2 Anakart
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ekran Bağlantı Noktası, M.2, USB 3.0, PCI-E 3.0, PCI- |
|---|---|
| yonga seti: | AMD için |
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
PCWINMAX Yeni OEM H610 Ana kartı LGA1700 14. / 13. / 12. nesil Intel Core İşlemciler MATX Destekler
| Port: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64GB |
| Başvuru: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
PCWINMAX Mini ITX H610 LGA 1700 DDR4 Ana kart Endüstriyel Kompakt Ana kart
| yonga seti: | Intel H610 |
|---|---|
| Form faktörü: | mini-ITX |
| Maksimum Bellek: | 64 GB |
PCWINMAX H610 Wifi DDR4 Soket LGA1700 PCIe 4 SATA 6Gb/s M.2 mATX Ana kartı 12. 13. 14. Gen Intel Core i3 i5 i7
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
PCWINMAX B760 GDDR5 Soket LGA 1700 Destek 13. 14. Gen CPU Çift M.2 Mikro ATX PCIe 5.0 Masaüstü Ana Kartı
| yonga seti: | Intel@B760 Chipset |
|---|---|
| Genişleme yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
PCWINMAX B760 LGA1700 DDR4 VGA/HD/DP Çıktı mATX Ana kart 12/13/14 Gen i3 i5 i7 Intel işlemcileri destekler
| yonga seti: | Intel@B760 Chipset |
|---|---|
| Genişleme yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
ITX Anakart H81 LGA1150 Desteği 16GB DDR3 1600Mhz 1300Mhz Bellek
| Limanlar: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
| Başvuru: | Sunucu/İş istasyonu |
LGA 1700 Soket H610 Ana kartı DDR4 Desteği 12th Gen Core With M.2 Slots
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
PCWINMAX H610 DDR4 Micro ATX LGA 1700 Ana Kartı M.2 PCIe 4.0 Masaüstü için
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
PCWINMAX Mini ITX Ana kartı H81 LGA1150 16GB 1600Mhz'a kadar DDR3 desteği Bellek Core i3 i5 i7 4. nesil Xeon E3 V3 işlemcileri
| Ports: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
| Application: | Server/Workstation |

