Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ gaming graphic cards ] eşleşme 465 Ürünler.
8 Nanometre RTX 3060ti 8GB Madencilik Grafik Kartı LHR Olmayan 15000MHz
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
|---|---|
| Başvuru: | İş İstasyonu, Dizüstü Bilgisayar, Masaüstü |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1320MHz |
PCWINMAX Radeon RX 550 2GB GDDR5 128 Bit PCI-E Oyun GPU Masaüstü Grafik Kartı
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1183Mhz |
PCWINMAX Geforce GTX 750 2GB 128Bit GDDR5 Grafik Kartları Masaüstü GPU GTX750 Video Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1020MHz |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 12GB 192BIT GDDR6 GPU Grafik Kartı Oyun Masaüstü için Çift Fan
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Soğutucu Tipi: | FAN |
PCWINMAX GeForce GT 740 4GB GDDR5 Grafik Kartı 128Bit 1250MHZ PCI Express 2.0 Orijinal Masaüstü GPU için
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
PCWINMAX GeForce GTX 1050 Ti 4GB Düşük Profil Video Kartı GDDR5 128bIT HD DP DVI Port Grafik Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1124 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 550 2GB GDDR5 128 Bit Gaming GPU HD DP DVI Çıkış Grafik Kartı Masaüstü için PCI-E
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1183Mhz |
PCWINMAX Çift Fan Geforce RTX 2060 Grafik Kartı 12GB 192BIT GDDR6 PCIe 3.0 Video Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Soğutucu Tipi: | FAN |
PCWINMAX GT 1030 2GB GDDR5 ATX Grafik Kartı - 64 Bit Tek Fan Tasarımı Masaüstü Video için HD DVI Çıktısı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1227/1468 MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 750TI 4GB VGA DVI HD Tek Fan Oyun Masaüstü Grafik Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1020MHz |

