Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 578 Ürünler.
3xDP Bağlantı Noktalı Masaüstü GPU Gtx 1060 5 gb 160Bit GDDR5 Video Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1556 / 1771MHz |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 Super 8GB GDDR6 256 Bit Çift Fanlı HD DP DVI Portlu GPU Işın İzleme Video Kartı Oyun Bilgisayarı için
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
|---|---|
| Başvuru: | İş İstasyonu, Dizüstü Bilgisayar, Masaüstü |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1777MHZ |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 Süper Çift Fan 8GB GDDR6 256 Bit HD DP DVI Portları GPU Ray Tracing Video Kartı Oyun PC Desteği OEM ODM
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Application: | Workstation, Laptop, Desktop |
| Core Clock(Mhz): | 1777MHZ |
Bellek Arayüzü Oyun Ekran Kartı GTX760 3GB DDR5 192bit 1046MHz
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1046MHz |
LP Gt210 Gt610 Gt710 Gt730 Gt740 Gt1030 Gtx1050ti Gtx1650 Rx550 DÜŞÜK Profil vga kartı
| Başvuru: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
GTX NVIDIA Geforce GT 1030 4GB DDR4 GPU Grafik Video Kartı Oyun için
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1227/1468 MHz |
GTX 1060 oyun video kartı 3*DP Bağlantı Noktaları 5G GDDR5 160Bit 1506Mhz GP106
| Başvuru: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1556 / 1771MHz |
PCWINMAX GT 610 1GB 64Bit GDDR3 Destek DirectX 11 Tek Fan PCI Express 1.1 x16 GPU Giriş Seviye GPU
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
AMD Radeon R7 350 2GB Çoklu Ekran Video Kartı DDR5 128bit DVI HD VGA
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1710 Mhz |
PCWINMAX Radeon RX 550 4G 128Bit GDDR5 Graphcis Kartı Bilgisayar Oyunları için Video Kartı GPU PCI Express x16 3.0DirectX 12
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1175/1275MHz |

