Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 609 Ürünler.
PCWINMAX Radeon RX 5500 XT 8GB - 128 bit Çift Fan Oyun PC Bilgisayar Video Kartı, HD DisplayPort ile
| Grafik Kartı Serisi: | Radeon RX 5500XT |
|---|---|
| Grafik Kartı Çekirdek Saati: | 1845 MHz |
| Bellek Saati(Mhz): | 14000Mhz |
PCWINMAX GT 610 1GB 64Bit GDDR3 Destek DirectX 11 Tek Fan GPU Video Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
PCWINMAX GTX 750Ti Grafik Kartı 2GB GDDR5 128bit Direct X12 640SP Video Kartı HD DVI VGA Oyun için Düşük Progile GPU
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1020MHz |
256 Bit Bellek Arayüzü Radeon RX 580 DP HD DVI Çıktısı ile 16 GB DDR5 Grafik Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Yonga Seti Üreticisi: | AMD |
PCWINMAX GeForce GTX 1060 3GB/6GB Seçenekli GDDR5 160bit Oyun Grafik Kartı HD DP DVI Çıktısı Orijinal Video Grafik Kartı Destek OEM ODM
| Başvuru: | Masaüstü |
|---|---|
| Ürün Durumu: | PCI Express 3.0 x16 |
| Çekirdek saat (MHz): | 1556 / 1771MHz |
PCWINMAX Radeon HD6450 2GB Düşük Profilli PCIe x16 64 Bit Video Kart Destek HD DVI VGA Portları GPU
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 625 MHz |
PCWINMAX RX 580 2048SP 16GB GDDR5 256Bit HD DP DVI Çıktısı PCIE 3.0 Çift Fan Bilgisayar Video Grafik Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Yonga Seti Üreticisi: | AMD |
PCWINMAX Geforce GT 730 2GB 4GB DDR3 DDR5 64 Bit Grafik Kartı PC için HD+HD+DP Portları Düşük Profilli Video Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
PCWINMAX Geforce GTX 750 2GB GDDR5 128Bit VGA HD DVI Çıktısı Masaüstü için Orijinal Grafik Kart
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1020MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 750 2GB GDDR5 128Bit 512SP VGA HD DVI Çıkış Düşük Profil Masaüstü Grafik Kartı
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1020MHz |

