Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 609 Ürünler.
PCWINMAX Fabrika Çıkışı Geforce RTX 3050M 6GB GDDR6 Grafik Kartı RTX3050M Mobil Ekran Kartı HD DP Çıkışlı
| Başvuru: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1500Mhz |
3584 CUDA Kripto Madencilik Grafik Kartı RTX 3060 3060M 6gb GDDR6 DP HD Laptop için
| Uygulama: | Dizüstü bilgisayar |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Video Bellek Hızı: | 0.4ns |
Madencilik Grafik Kartları RTX 2060 6GB 192Bit 8pin PC DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR İÇİN
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Yonga Seti Üreticisi: | nVIDIA |
PCWINMAX Orijinal GTX 960 Video Kartı 4GB 128Bit GDDR5 1.37 GHz Boost Clock Multi Port Masaüstü Oyun Grafik Kartları
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1178 / 1241MHz |
PCWINMAX GeForce GT 740 2GB 4GB GDDR3 GDDR5 Düşük Profilli PCIe 3.0 x16 Video Kartı GPU
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
PCWINMAX Geforce GT 1030 4GB DDR4 GPU Orijinal 1030 Çip seti Masaüstü için Grafik Video Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1227/1468 MHz |
PCWINMAX Radeon R7 350 2GB DDR5 512SP Çoklu Ekranlı Video Kartı 128bit DVI HD VGA Çıkış Grafik Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1710 Mhz |
Geforce RTX2060 Süper 8GB OC Ekran Kartı GDDR6 448GB/S 8pin Soğutma Fanı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1470MHz |
PCWINMAX GeForce GTX 1660 Ti 6GB GDDR6 192bit Video Kartı 1080P 2K 1770MHz PC Kartı HD DP DVI Çıktısı 1660Ti GPU
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
|---|---|
| Video Bellek Hızı: | 1.4ns |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1710 Mhz |
3xDP Bağlantı Noktalı Masaüstü GPU Gtx 1060 5 gb 160Bit GDDR5 Video Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1556 / 1771MHz |

