Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 578 Ürünler.
PCWINMAX Geforce GTX 750 2GB GDDR5 128Bit 512SP VGA HD DVI Çıkış Düşük Profil Masaüstü Grafik Kartı
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1020MHz |
PCWINMAX OEM Yeni Radeon RX 580 Grafik Kartı 2048SP 8G GDDR5 1 * HD + 3 * DP çıkışı ile 256 Bit PC Oyun Video Kartı Toptan Satış
| Başvuru: | Masaüstü |
|---|---|
| Ürün Durumu: | PCI Express 3.0 x16 |
| Yonga seti üreticisi: | AMD |
Video kartı geforce GT 1030 2G 64 Bit GDDR4 Düşük profilli tek fanlı GPU
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1227/1468 MHz |
Ekran Kartı GPU Rx 570 4GB DDR5 256bit Yüksek Karma Oranı 30mh/S Hy AMD
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1183Mhz |
GT730 4G DDR5 Orijinal Grafik Ekran Kartı Nvidia Chipset Geforce Gt710 2gb 4gb
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
PCWINMAX Radeon RX 580 16GB 2048SP GDDR5 256Bit HD DVI DP Port GPU ile Çift Fan Masaüstü Grafik Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Yonga Seti Üreticisi: | AMD |
PCWINMAX GeForce GTX 1060 5GB GDDR5 160 bit Masaüstü PC Grafik Kartı Çift Fan HD DP DVI Çıktısı OEM Video Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1556 / 1771MHz |
PCWINMAX yepyeni Geforce GTX 750Ti 4GB GDDR5 Tek Fan Düşük Profilli GPU VGA DVI HD Çıkış Masaüstü Grafik Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1020MHz |
PCWINMAX Yeni GT1030 2GB DDR4 64Bit Bilgisayar Grafik Kartı HTPC için Düşük Profilli HD DVI Çıkışlı GPU (G/Ç Braketli)
| Başvuru: | Masaüstü |
|---|---|
| Ürün Durumu: | PCI Express 3.0 x16 |
| Çekirdek saat (MHz): | 1227/1468 MHz |
Oyun Ekran Kartı NVIDIA GT730 GT730K 1G 2G 128Bit GDDR3 HD DVI VGA
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |

