Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 578 Ürünler.
PCWINMAX Orijinal GeForce GT 710 2GB GDDR3 64-bit Düşük Profil GPU, Tek Fanlı Grafik Kartı, Çoklu Ekran ve Masaüstü PC için, OEM ODM Toptan
| Başvuru: | Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
PCWINMAX GTX 1050 Grafik Kartı 2GB GDDR5 128Bit Düşük Profilli Çift Fan PCI-E 3.0 HD DP DVI Desktop PC portları
| Başvuru: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün Durumu: | PCI Express 3.0 x16 |
| Çekirdek saat (MHz): | 1290MHz |
PCWINMAX GeForce GT 740 2GB GDDR5 128Bit 28nm GK107 384SP HD VGA DVI Port Düşük Profil Grafik Kartı Destek OEM ODM
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
PCWINMAX GeForce GTX 1660 Super 6GB Ekran Kartları Çift Fan GDRR6 192Bit PCIE 3.0X16 Bilgisayar Oyunları Gpu HD/DP/DVI Portlu
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
|---|---|
| Video Bellek Hızı: | 1.4ns |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1530 / 1785 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 580 16GB GDDR5 256Bit PC Oyun Video Kartı HD DP DVI PCI Express 3.0 Masaüstü Bilgisayar GPU için
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Yonga Seti Üreticisi: | AMD |
PCWINMAX Orijinal GT 210 1GB GDDR3 64 bit Düşük Profilli Video Kartı HD VGA DVI Çıkış Masaüstü Grafik Kartı Destek OEM Toptan
| Başvuru: | Masaüstü |
|---|---|
| Ürün Durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| Çekirdek saat (MHz): | 1GB |
PCWINMAX Geforce GT730 2GB DDR3 128Bit HD/HD/VGA Bağlantı Noktaları Düşük Profil Masaüstü Masaüstü Grafik Kartı Stokta Mevcut
| Başvuru: | Masaüstü |
|---|---|
| Ürün Durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
PCWINMAX Oyun GeForce RTX 3050 8 GB GDDR6 128-Bit HD/DP PCIe 4 PC Oyun için Çift Fan Grafik Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 4.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1755MHz |
PCWINMAX GeForce GT 740 Orijinal 2GB GDDR3 128Bit Çift Fan Masaüstü VGA HD DVI Çıkış Grafik Kartı Destek OEM
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| Outputs: | VGA |
PCWINMAX Yeni Radeon RX 580 2048SP 16GB GDDR5 256 Bit PCIE 3.0 Oyun Video Kartı
| Application: | desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipset Manufacturer: | AMD |

