Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 609 Ürünler.
PCWINMAX B560 Ana kartı Intel LGA1200 10. 11. nesil I3 I5 I7 I9 İşlemciler Çift Kanal 64GB DDR4 Masaüstü için
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Başvuru: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
| Yonga seti üreticisi: | İntel |
PCWINMAX OEM H310 Micro ATX Ana Kartı LGA 1151 DDR4, M.2 ile 8/9th Gen CPU için Masaüstü İşletme Bilgisayarı Toplu Siparişi
| Limanlar: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Türü: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
Gaming Plaça De Video GTX 1660/1660 Super 6gb GDDR6 8 Pin Renkli
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1830 Mhz |
LGA1151 DDR4 Anakart H110 Mikro ATX 2133mhz 2400mhz 2666mhz
| Limanlar: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
Anakart Yonga Seti Intel B75 LGA 1155 Oyun Anakartı DDR3 8 gb Ram USB 3.0 Bağlantı Noktası
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0, PS2,USB 2.0,HD |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
Anakart Intel B85 Oyun Anakartı LGA 1150 Usb3.0 ve DDR3 Ram PC Desteği
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
Oyun I7 8700 için LGA 1151 Soket DDR4 Intel PC Anakart H310
| Limanlar: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Türü: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
Gigabyte H81M DS2 LGA 1150 Intel PC Anakart 16GB SATA SATA III SATA II
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, PCI-Express X4, USB 2.0, Ekran Bağlantı Noktası, Et |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
| Uygulama: | masaüstü |
ATX H110 ITX Ana Kart Soket LGA1151 2x1.35V Çift Kanal DDR4 32G Oyun Ana Kartı
| Limanlar: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
V3 / V4 LGA 2011 Anakart X99 Bellek İşlemci Seti Kombinasyonu E5 2678
| Limanlar: | SATA, USB 2.0, PS2, M.2 |
|---|---|
| CPU Tipi: | bilgi |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |

