Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 609 Ürünler.
PCWINMAX Yeni Mini ITX H510 LGA1200 Ana kartı Çift Kanal DDR4 VGA+HD Çıktı Destek OEM ODM
| Limanlar: | VGA, USB 2.0Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
PCWINMAX H310 LGA 1151 Ana kart Core 8. 9. Nesil CPU'lar Mikro ATX DDR4 Ana kart
| Port: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Türü: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX Fabrika Çıktısı G31 MATX Ana Kart Core 2 Duo/Pentium CPU'ları için Orijinal G31 Çip Seti LGA775 DDR2 Max 4GB Masaüstü Ana Kartı
| Port: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Türü: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 4 CİGABAYT |
PCWINMAX H310 Yongaseti Micro ATX Anakart LGA 1151 DDR4, M.2 & SATA 6Gb/s Desteği ile 8. ve 9. Nesil i3 i5 i7 CPU'lar için Ofis PC'si
| Limanlar: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Türü: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX H110 LGA1151 Micro ATX Masaüstü Anakart, DDR4 Çift Kanal Desteği 6. 7. Nesil i3 i5 i7 CPU, Ofis ve Oyun Bilgisayarı için, OEM Toptan
| Limanlar: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU Türü: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
PCWINMAX H81 Yongaseti LGA1150 Micro ATX Anakart 4. Nesil CPU i3/i5/i7 Desteği DDR3 1333/1600MHz Çift Kanal Max 16GB Kararlı OEM Anakart Ofis/İş Bilgisayarı için
| Limanlar: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| CPU Türü: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX B85 Özel PC Ana Kartı Madencilik Oyun LGA 1150 DDR3 B85 16G M.2 Sabit Disk Ana Kartı
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, M.2, USB 3.0, PCI-E 3.0 |
|---|---|
| CPU Tipi: | bilgi |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
3D Oyun Plaça De Video GTX 1050ti 4GB DDR5 128bit 1124 MHz
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1124 MHz |
Madencilik Rig Anakart H81 LGA1150 DDR3 1066MHz 1333MHz 1600MHz Bellek
| Limanlar: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX H81 LGA 1150 Mini ITX PC Ana kartı Destek 16GB DDR3 1600Mhz 1300Mhz Bellek Orijinal Placa Mae
| Limanlar: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
| Uygulama: | Sunucu/İş istasyonu |

