Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 609 Ürünler.
ATX ITX Anakart H110 H110M Destek I7 İşlemci 32GB Soket 1151
| Limanlar: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
H 61 Madencilik Anakart Soketi LGA 1155 DDR3 I3 I5 I7 800MHz 1066MHz 1333MHz
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Ödeme yapıldıktan sonra 5 gün içinde |
|---|---|
| CPU Tipi: | Intel 32nm İşlemci Core i7/Core i5/Core i3'ü destekleyin |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX B85 Pro LGA 1150 Oyun Ana tahtası 4 X DDR3 Slot Destek 4'üncü nesil Intel Core I7 I5 I3
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
PCWINMAX OEM H610 Mini ITX LGA 1700 Oyun Ana Kartı DDR4 Destek 10TH 11TH PCIe 4 SATA 6gb/s Masaüstü Ana Kartı
| yonga seti: | Intel H610 |
|---|---|
| Form faktörü: | mini-ITX |
| Maksimum Bellek: | 64 GB |
PCWINMAX G31 Set Ana Kartı LGA775 Fan Procrssor E5 CPU DDR2 2GB RAM x 2 Masaüstü Ana Kartı Kombosu
| Limanlar: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Tipi: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 4 CİGABAYT |
PCWINMAX G41 Set Ana tahtası LGA775 Fan Procrssor E5 CPU DDR3 4GB RAM Masaüstü Ana tahtası Kit
| Limanlar: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Tipi: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 4 CİGABAYT |
PCWINMAX H510-VH Plus DDR4 LGA 1200 mATX M.2 Orijinal H510 Çip seti Ana pano
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Başvuru: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
| Yonga seti üreticisi: | İntel |
PCWINMAX B560-Pro LGA1200 DDR4 3200MHz VGA HD DP Portları Masaüstü Mikro ATX Ana Kart Destek 11. 10. Gen
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Başvuru: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
| Yonga seti üreticisi: | İntel |
PCWINMAX B450 Wifi Soket AM4 DDR4 SATA 6GB/S VGA HD DP Çıktısı mATX Ana kart
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | masaüstü |
PCWINMAX B450 Wifi Soket AM4 DDR4 SATA 6GB/S VGA HD DP Çıktısı mATX R5 için Ana Kartı 3. 2. 1. Gen Proprocessorlar
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | masaüstü |

