Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 609 Ürünler.
X99 Anakart Intel PC Anakart 4 DDR3 DIMM F8 64GB LGA 2011
| Limanlar: | SATA, USB 2.0, PS2, M.2 |
|---|---|
| CPU Tipi: | bilgi |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
HM55 Oyun Anakartı Intel I3 Soğutma Fanı Çift CPU PGA988
| Limanlar: | DVI, PCI-Express X1, PCI-Express X16, SATA, USB 2.0,VGA |
|---|---|
| yonga seti: | intel hm55 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 8 GB |
H81 Ana kart 16GB 1600MHz 1333MHz DDR3 CPU Destek Çekirdek Pentium Xeon
| Limanlar: | DVI, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
HM55 Intel PC Anakartı I3 I5 I7 HM55 PGA 989 Çift Bellek Kanalı
| Limanlar: | DVI, PCI-Express X1, PCI-Express X16, SATA, USB 2.0,VGA |
|---|---|
| yonga seti: | intel hm55 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 8 GB |
Intel Masaüstü Anakart H410 DDR4 LGA 1200 Çift Bellek Kanalı 32 GB Kapasite
| Limanlar: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
Intel HM77 Anakart PC Core I5 I7 DIMM 16G PGA989 1066 1333 1600 SDRAM
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2,M.2,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Tipi: | bilgi |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
Intel HM76 Dizüstü Oyun Anakartı 4 SATA PGA 989 Micro-ATX'i Destekler
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2,M.2,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Tipi: | bilgi |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
Intel B150M Oyun Anakartı Soketi 1151 DDR4 Maks 32GB 2133 MHz ECC Olmayan
| Limanlar: | PCI-E 3.0, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| yonga seti: | Intel B150M |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
PC Anakartı Intel B150M, Soket 1151 SATA DDR4 2133 MHz ECC Olmayanları Destekler
| Limanlar: | PCI-E 3.0, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| yonga seti: | Intel B150M |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
B85M-G Oyun Anakartı M-ATX B85M DDR3 LGA1150 Intel B85 32GB için
| Limanlar: | DVI, VGA, USB 2.0, Ekran Bağlantı Noktası, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, PCI-Express X1 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |

