Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 609 Ürünler.
PCWINMAX G31 Micro ATX Soket LGA775 DDR2 Max 4GB Masaüstü Anakart E5 Serisi CPU Combo Seti ile
| Port: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Türü: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 4 CİGABAYT |
PCWINMAX OEM H310 mATX Anakart Toplu Sipariş, LGA1151 DDR4 M.2 ile, İşletme Masaüstü ve Ofis PC'si için Sevk Edilmeye Hazır
| Limanlar: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Türü: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX G31 LGA775 CPU Combo Set ile DDR2 Ana Kartı, Xeon Serisi ile Micro ATX, Office PC & Server Yükseltme için Max 4GB
| Limanlar: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Türü: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 4 CİGABAYT |
PCWINMAX Endüstriyel H610 Mini-ITX Ana Kartı LGA 1700, Intel 12/13th Gen CPU, LAN, VGA & HD Portları için DDR4
| Yonga seti: | Intel H610 |
|---|---|
| Form faktörü: | mini-ITX |
| Maksimum Bellek: | 64 GB |
PCWINMAX H610 Ana kartı DDR4 16GB 3200MHz RAM Kiti Orijinal LGA1700 ATX Ana kart RAM Kombosu Masaüstü Oyun PC için
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64GB |
| Başvuru: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
Masaüstü Madencilik Anakartı B250 16GB I6 I7 I8 I9 İşlemciler 2 DDR4 DIMM
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| yonga seti: | madencilik b250 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
Mining Rig Anakart Intel G41 G31 8GB LGA775 FSB 800MHz 1066MHz 1333MHz
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 8 GB |
PCWINMAX B450 AM4 Çift Kanal DDR4 Micro ATX HD DP VGA Çıktısı PCIe 3.0 SATA 6Gb/s Ana kart
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Başvuru: | Masaüstü |
PCWINMAX Oyun A520 Soket AM4 DDR4 microATX Ana Kart Ry 3000 4000 5000 Serisi İşlemciler Destek Ana Kart
| yonga seti: | AMD A520 yonga seti |
|---|---|
| Genişleme yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
PCWINMAX Yeni B760 LGA1700 DDR4/DDR5 mATX Çift M.2 PCIe 4.0 Ana kart Destek 12. 13. 14. i3 i5 i7
| yonga seti: | Intel@B760 Chipset |
|---|---|
| Genişleme yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form faktörü: | Mikro-ATX |

