Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 609 Ürünler.
X99 Oyun Anakartı RAM CPU Kiti Xeon X99 DDR4 Bellek 8 gb Xeon E E5 2620
| Limanlar: | SATA, USB 2.0, PS2, M.2 |
|---|---|
| CPU Tipi: | bilgi |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
X79 Express Chipset Oyun Anakartı Kiti Xeon X79+DDR3 RAM 4GB 8GB+E5 CPU
| Limanlar: | SATA, USB 2.0, PS2, M.2 |
|---|---|
| CPU Tipi: | bilgi |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
RoHS FCC Dizüstü RAM Bellek DDR3 2gb 4gb 8gb 1600mhz 1333mhz PC3L-12800
| Uygulama: | dizüstü bilgisayar |
|---|---|
| Tip: | DDR3 |
| Sıklık: | 1600mhz 1333mhz |
Dizüstü Notebook RAM DDR4 8G 2400MHZ SODIMM 1.2V Voltaj
| Uygulama: | dizüstü bilgisayar |
|---|---|
| Tip: | DDR4 8gb 2400mhz |
| Sıklık: | 2400MHZ |
OEM ODM Dizüstü Bilgisayar RAM Belleği DDR4 16GB 2400MHZ 2666MHZ 3200MHZ
| Uygulama: | dizüstü bilgisayar |
|---|---|
| Tip: | DDR4 16GB RAM |
| Sıklık: | 2400MHZ 2666MHZ 3200MHZ |
Notebook RAM DDR3 Desteği OEM 2gb 4gb 8gb 1066MHZ 1333MHZ 1600MHZ Bellek
| Uygulama: | dizüstü bilgisayar |
|---|---|
| Tip: | DDR3 |
| Sıklık: | 1600mhz 1333mhz |
ETT Orijinal Cips Dizüstü Bilgisayar RAM Bellek DDR3 2GB 4GB 8GB 1066MHZ 1333MHZ 1600MHZ
| Uygulama: | dizüstü bilgisayar |
|---|---|
| Tip: | DDR3 16GB RAM |
| Sıklık: | 1066MHZ 1333MHZ 1600MHZ |
PC Masaüstü Anakart LGA 2011 X79 Desteği 4*DDR3 Ram Oyun Kartı 64GB
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 128 GB |
| Uygulama: | masaüstü |
OEM ODM Dizüstü RAM DDR2 667MHZ 800MHZ 2GB DIMM ECC Olmayan Bellek
| Uygulama: | dizüstü bilgisayar |
|---|---|
| Tip: | DDR2 bellek |
| Sıklık: | 667MHZ 800MHZ |
DDR2 DDR3 DDR4 Dizüstü Bilgisayar RAM Belleği 1333MHZ 1600MHZ 2400MHZ 2666MHZ
| Uygulama: | dizüstü bilgisayar |
|---|---|
| Tip: | DDR4 |
| Sıklık: | 2400/2666MHZ |

