Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 609 Ürünler.
Intel X58 Anakart 16GB LGA 1366 DDR3 Tümleşik, DDR3 1333 1066 800 Belleği Destekler
| Limanlar: | PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
Bilgisayar 16GB Intel X58 Chipset Anakart LGA 1366 Tümleşik
| Limanlar: | PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
Intel G41 Xeon Anakart 2x1.5V DDR3 ve DDR2 Ram DIMM 8GB
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 8 GB |
B450M-A B450 Masaüstü Intel PC Anakart DDR4 DIMM 32GB ASUS için Çift Kanal
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
| Başvuru: | masaüstü |
ASUS H110M Intel PC Anakart DDR4 USB2.0 Micro-ATX 32G Desteği 6 7 8 9gen 1151 CPU
| Limanlar: | sata |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
| Uygulama: | masaüstü |
nVIDIA Oyun GPU'su GT640 1G 192bit 800/3800MHZ DDR3 PCI Express 2.0 X16
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
Oyun Masaüstü ATX B450 için Yepyeni Anakart AMD B450 Tomahawk Max
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
| Başvuru: | masaüstü |
PCWINMAX A520 AM4 Micro ATX Ana kartı DDR4 Destek M.2 USB 3.0 VGA HD Slot
| yonga seti: | AMD A520 yonga seti |
|---|---|
| Genişleme yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
PCWINMAX Orijinal B450M Soket AM4 Ana Kart Mikro ATX DDR4 B450 Ana Kart
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | masaüstü |

