Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ gaming graphic cards ] eşleşme 465 Ürünler.
PCWINMAX B760 GDDR4 GDDR5 Soket LGA 1700 Destek 12. 13. Nesil İşlemciler Çift M.2 WiFi Oyun Ana Kartı
| yonga seti: | Intel@B760 Chipset |
|---|---|
| Genişleme yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
PCWINMAX X79 Masaüstü ATX Ana tahtası LGA 2011 4 Kanal DDR3 Slot Gaming X79 Ana tahtası
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 128 GB |
| Uygulama: | masaüstü |
PCWINMAX Yeni B650M AM5 Mikro ATX VGA HD DP Wi-Fi Portları M.2 SATA 6Gb/s B650 Chipset Gaming Mtherboard
| yonga seti: | B650 yonga seti |
|---|---|
| Genişleme yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
PCWINMAX B650 Soket AM5 Çift Kanal DDR5 Micro ATX Oyun Ana Kartı Destek R7 R8 R9 İşlemciler
| yonga seti: | B650 yonga seti |
|---|---|
| Genişleme yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
PCWINMAX Geforce GTX 750 2GB GDDR5 128Bit VGA HD DVI Çıktısı Masaüstü için Orijinal Grafik Kart
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1020MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 750 2GB GDDR5 128Bit 512SP VGA HD DVI Çıkış Düşük Profil Masaüstü Grafik Kartı
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1020MHz |
Anakart Intel B85 Oyun Anakartı LGA 1150 Usb3.0 ve DDR3 Ram PC Desteği
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX Radeon HD6450 1GB Düşük Profilli PCIe x16 64Bit HD VGA DVI Portları Video Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 625 MHz |
PCWINMAX B650M Oyun AM5 DDR5 128GB PCIe 4.0 M.2 SATA 6Gb/s HD DP VGA Micro ATX B650 Ana kartı
| yonga seti: | B650 yonga seti |
|---|---|
| Genişleme yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
PCWINMAX H81 Oyun Ana tahtası Çift Kanal DDR3 M.2 NVMe NGFF SATA PCIe Slot LGA1150 mATX Ana tahtası Desteği 4. Nesil
| Limanlar: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |

