Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ gaming graphic cards ] eşleşme 466 Ürünler.
PCWINMAX Oyun A520 Soket AM4 DDR4 microATX Ana Kart Ry 3000 4000 5000 Serisi İşlemciler Destek Ana Kart
| yonga seti: | AMD A520 yonga seti |
|---|---|
| Genişleme yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
PCWINMAX Geforce GT 730 2GB 4GB DDR3 DDR5 64 Bit Grafik Kartı PC için HD+HD+DP Portları Düşük Profilli Video Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
PCWINMAX Geforce GTX 750 2GB GDDR5 128 Bit Orijinal VGA HD DVI Çıkış Masaüstü Grafik Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1020MHz |
PCWINMAX Geforce GT 705 Ekran Kartı 2GB GDDR3 64-bit HD DP VGA Çıkışı Düşük Profil Grafik Kartı OEM Toplu Toptan Satış İçin
| Uygulama: | Masaüstü |
|---|---|
| Öğe Durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA, HD, DVI |
HM55 Oyun Anakartı Intel I3 Soğutma Fanı Çift CPU PGA988
| Limanlar: | DVI, PCI-Express X1, PCI-Express X16, SATA, USB 2.0,VGA |
|---|---|
| yonga seti: | intel hm55 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 8 GB |
PC Masaüstü Anakart LGA 2011 X79 Desteği 4*DDR3 Ram Oyun Kartı 64GB
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 128 GB |
| Uygulama: | masaüstü |
B85M-G Oyun Anakartı M-ATX B85M DDR3 LGA1150 Intel B85 32GB için
| Limanlar: | DVI, VGA, USB 2.0, Ekran Bağlantı Noktası, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, PCI-Express X1 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
PCWINMAX GeForce GT 740 2GB GDDR5 128Bit 28nm GK107 384SP HD VGA DVI Port Düşük Profil Grafik Kartı Destek OEM ODM
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
Gtx 650 750 760 960 2g 4g 6g Gddr4 Ekran Kartları Gddr5 Dvi Vga 192BIT GTX760
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1046MHz |
PCWINMAX GeForce GT 740 Orijinal 2GB GDDR3 128Bit Çift Fan Masaüstü VGA HD DVI Çıkış Grafik Kartı Destek OEM
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| Outputs: | VGA |

