Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ gaming graphic cards ] eşleşme 465 Ürünler.
Oyun Anakartı B250 LGA1151 Desteği DDR4 32gb Çift Ram Kanalları
| Limanlar: | DVI, PCI-E 3.0, PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2,SATA, USB 2.0, USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
Intel HM76 Dizüstü Oyun Anakartı 4 SATA PGA 989 Micro-ATX'i Destekler
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2,M.2,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Tipi: | bilgi |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
Intel B150M Oyun Anakartı Soketi 1151 DDR4 Maks 32GB 2133 MHz ECC Olmayan
| Limanlar: | PCI-E 3.0, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| yonga seti: | Intel B150M |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
ASUS Intel B150M LGA 1151 Oyun Anakartı 64GB USB 3.0 VGA HD Mikro ATX
| Limanlar: | M.2 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
16GB GDDR5 5600MHz Masaüstü Modülü Oyun Bellek OEM ODM Desteği % 100 Tam Uyumluluk
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Türü: | DDR5 16GB RAM |
| Sıklık: | 5600MHZ |
G31 Oyun Anakartı LAG 775 771 DDR2 4GB Ram Desteği 1333MHz
| Limanlar: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Tipi: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 4 CİGABAYT |
X79 Express Chipset Oyun Anakartı Kiti Xeon X79+DDR3 RAM 4GB 8GB+E5 CPU
| Limanlar: | SATA, USB 2.0, PS2, M.2 |
|---|---|
| CPU Tipi: | bilgi |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
Oyun I7 8700 için LGA 1151 Soket DDR4 Intel PC Anakart H310
| Limanlar: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
nVIDIA Oyun GPU'su GT640 1G 192bit 800/3800MHZ DDR3 PCI Express 2.0 X16
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
PCWINMAX H610 LGA 1700 Soket DDR5 Tek M.2 yuvaları ile Micro ATX PCIe 4.0 Oyun Ana Kartı
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |

