Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ gaming graphic cards ] eşleşme 466 Ürünler.
PCWINMAX GeForce GT 740 Destek OEM Orijinal 2GB GDDR3 128Bit Çift Fan Masaüstü VGA HD DVI Çıkış Grafik Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
H110M Oyun Anakartı Desteği 16gb DDR4 2133MHz 2400MHz Bellek
| Limanlar: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX GeForce GTX 1650M 4GB 128-Bit GDDR5 Mobil GPU - Donanım ve Masaüstü Bilgisayarlar için 4GB VRAM, GDDR5 Bellek
| Başvuru: | masaüstü |
|---|---|
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1605MHz |
| Soğutucu Tipi: | FAN |
PCWINMAX GeForce RTX 3060 Ti LHR 8GB GDDR6 256-bit 14 Gbps PCIE 4.0 Twin Fan HD/DP Orijinal GPU Grafik Kartı
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
|---|---|
| Uygulama: | İş İstasyonu, Dizüstü Bilgisayar, Masaüstü |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1410MHz |
PCWINMAX B650M Oyun Wifi 6E AM5 DDR5 SATA 6Gbps M.2 ATX Ana kartı R7 R8 R9 Serisi İşlemciler için Orijinal B650 Çip seti Ana kartı
| yonga seti: | B650 yonga seti |
|---|---|
| Genişleme yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
PCWINMAX H81 LGA1150 Oyun Ana Kartı Destek 1333/1600MHz DDR3 Çift Kanal Max 16G 4. Gen MATX Ana Kartı
| Limanlar: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX Yeni H61 Soket LGA1155 DDR3 Micro ATX Bilgisayar Oyun Ana Kartı 2/3th Gen I3 I5 I7 Destek OEM ODM Toptan
| Limanlar: | SATA, HD, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Ödemeden 5 gün sonra gönderildi |
|---|---|
| CPU Tipi: | Intel 32nm İşlemci Core i7/Core i5/Core i3'ü destekleyin |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
3D Oyun Plaça De Video GTX 1050ti 4GB DDR5 128bit 1124 MHz
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1124 MHz |
PCWINMAX 16GB H81 PC LGA1150 Oyun Ana Kartı Core I3 Core I5 Core I7
| Limanlar: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
Anakart Yonga Seti Intel B75 LGA 1155 Oyun Anakartı DDR3 8 gb Ram USB 3.0 Bağlantı Noktası
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0, PS2,USB 2.0,HD |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |

