Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 578 Ürünler.
PCWINMAX GeForce RTX 2060 Super 8GB GDDR6 256 bit Oyun Grafik Kartı, 1440P Oyun PC'si için Çift Fan Ray Takip GPU, Toptan
| Ürün durumu: | PCI Express 3.0 x16 |
|---|---|
| Başvuru: | İş istasyonu, dizüstü bilgisayar, masaüstü |
| Çekirdek saat (MHz): | 1777mhz |
PCWINMAX Orijinal GeForce GT 610 2GB DDR3 64-bit Düşük Profilli Grafik Kartı VGA Çıkışlı PCIe Güç Gerektirmez Çoklu Monitör İş Masaüstü ve Ofis Bilgisayarı OEM/ODM Toplu Satış İçin
| Başvuru: | Masaüstü |
|---|---|
| Ürün Durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
PCWINMAX Düşük Profil GeForce RTX 3050 6GB GDDR6 96-bit Ekran Kartı, SFF İş İstasyonu, Hafif Yapay Zeka ve İçerik Üretimi için, OEM/ODM Desteği
| Başvuru: | Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Express 4.0 x16 |
| Çekirdek saat (MHz): | 1042/1470MHz |
PCWINMAX GTX 1060 3GB 5GB 6GB 192bit Oyun 1556 / 1797MHz
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1556 / 1771MHz |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 6GB GDRR6 192 Bit HD/DP/DVI 1680MHz Çift Fan 1680MHz Oyun Grafik Kartı
| Başvuru: | Masaüstü |
|---|---|
| Ürün Durumu: | PCI Express 3.0 x16 |
| Yonga seti üreticisi: | Nvidia |
PCWINMAX Yeni GTX 1650M Grafik Kartı 4GB GDDR5 128Bit PCI-E 3.0 HD DP Çıktısı GPU Toptan Özel
| Başvuru: | Masaüstü |
|---|---|
| Çekirdek saat (MHz): | 1605MHz |
| Soğutucu Tür: | Fan |
PCWINMAX GeForce GTX 1650M 4GB 128-Bit GDDR5 Mobil GPU - Donanım ve Masaüstü Bilgisayarlar için 4GB VRAM, GDDR5 Bellek
| Başvuru: | masaüstü |
|---|---|
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1605MHz |
| Soğutucu Tipi: | FAN |
PCWINMAX GeForce RTX 3060 Ti LHR 8GB GDDR6 256-bit 14 Gbps PCIE 4.0 Twin Fan HD/DP Orijinal GPU Grafik Kartı
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
|---|---|
| Uygulama: | İş İstasyonu, Dizüstü Bilgisayar, Masaüstü |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1410MHz |
Oyun GeForce GT 1030 4GB DDR4 64 bit HD DVI Çıkış Destek DirectX 12 Düşük Profilli GPU
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1227/1468 MHz |
Geforce GT 705 GT710 GT 730 VGA Kartı 1GB Masaüstü 64bit Bellek Veriyolu PCI Express 2.0 X16
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |

