Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 578 Ürünler.
Gtx 650 750 760 960 2g 4g 6g Gddr4 Ekran Kartları Gddr5 Dvi Vga 192BIT GTX760
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1046MHz |
PCWINMAX RTX 3050M Dizüstü Masaüstü GPU - 8GB GDDR6 128 Bit, HD Ekran Bağlantı Noktalı Video Kartı ile
| Başvuru: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1500Mhz |
PCWINMAX Compact RTX 3050 6GB GDDR6 96 bit Oyun GPU'su, Küçük Form Faktörü Masaüstünde 1080P Oyun için Düşük Profil Tasarımı
| Başvuru: | Masaüstü |
|---|---|
| Ürün Durumu: | PCI Express 4.0 x16 |
| Çekirdek saat (MHz): | 1042/1470MHz |
PCWINMAX GeForce GT 740 2GB GDDR3 128Bit 28nm GK107 192SP HD VGA DVI Port Bilgisayar PC için düşük profilli VGA Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
PCWINMAX GT 210 1GB 64bit GDDR3 Düşük Prof Tek Fan HD VGA Masaüstü Video Kartı Orijinal PCI Express 2.0x16 GPU
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
OEM GT 710 2GB 64-bit GDDR3 Ekran Kartı, Düşük Güç Tüketimi ve Harici Güç Gerektirmez, İşletme Masaüstü ve Eski PC Yükseltmeleri için Mükemmel, Toplu Sipariş Desteği
| Uygulama: | Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
Bilgisayar GPU gtx 1650 4gb 128bit OC, 4g DDR5 DDR6 oyun süper kartı ile
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1380MHz |
PCWINMAX Orijinal GT 705 2GB GDDR3 64 bit Düşük Profil Grafik Otomobil VGA+DVI+HD Ofis Ev Masaüstü Bilgisayar OEM/ODM Toptan Satış
| Başvuru: | Masaüstü |
|---|---|
| Ürün Durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
PCWINMAX RTX 3050M Dizüstü Bilgisayar Masaüstü GPU - 8GB GDDR6 128 Bit HD Display Port Görüntü Kartı
| Başvuru: | Masaüstü |
|---|---|
| Ürün Durumu: | PCI Express 3.0 x16 |
| Çekirdek saat (MHz): | 1500Mhz |
GTX750TI GTX760 GTX950 GTX960 2GB 4GB GTX 1050TI GTX 1060 3GB 5GB 6GB DDR5 Video Plaçası
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1290~1734 mhz |

