Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 578 Ürünler.
PCWINMAX HM77 DDR3 OEM Mikro ATX Soket PGA 989 Orijinal Ana Kart Ana Kart
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2,M.2,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Bilgi |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX Mini ITX H510 LGA1200 Destek 11/10th Gen I3 I5 I7 CPU Çift Kanal DDR4 VGA+HD Çıktı Endüstriyel Ana tahtası
| Limanlar: | VGA, USB 2.0Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
G41 Oyun Anakartı IDE SATA DDR3 8GB LGA775 Core I7 Core I5 Core I3
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 8 GB |
Ana kart Çip seti Intel B75 LGA1155 Mikro-ATX DDR3 1600MHz Masaüstü Ana kartı
| Limanlar: | PS2, SATA, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX B75 LGA 1155 DDR3 M.2 USB 3.0 Portlu Micro ATX Oyun PC Ana Kartı
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0, PS2,USB 2.0,HD |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX H61 Soket LGA1155 DDR3 Micro ATX Bilgisayar Oyun Ana Kartı
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Ödeme yapıldıktan sonra 5 gün içinde |
|---|---|
| CPU Tipi: | Intel 32nm İşlemci Core i7/Core i5/Core i3'ü destekleyin |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX H110 Çift Kanal DDR4 32GB LGA 1151 Masaüstü için Micro ATX Oyun Ana Kartı
| Limanlar: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
PCWINMAX LGA1155 Ana kart H61 Micro ATX DDR3 Ana kart 2. 3. Nesil Core i7 i5 i3 için
| Limanlar: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX HM55 PGA988 Micro ATX DDR3 Masaüstü Ana Kart Destek 8GB Bellek i3 i5 i7 Ana Kart
| Ports: | DVI, PCI-Express X1, PCI-Express X16, SATA, USB 2.0,VGA |
|---|---|
| Chipset: | Intel hm55 |
| Maximum Ram Capacity: | 8 GB |
PCWINMAX B75 LGA1155 Micro ATX Anakart 3. ve 2. Nesil Core i3/i5/i7 CPU Desteği DDR3 Çift Kanal SATA 3.0 USB 3.0 Kararlı OEM Anakart İş/Ofis Bilgisayarı için
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0PS2, USB 2.0HD. |
|---|---|
| CPU Türü: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |

