Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 578 Ürünler.
PCWINMAX A780+ Oyun Ana Kartı DDR3 LGA940 938 AM2 AM2+ AM3 FX Serisi İşlemciler için Çift Kanal Ana Kart
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
|---|---|
| SATA Bağlantı Noktaları: | 4 |
| Bellek yuvaları: | 2 |
PCWINMAX HM77 Ana tahtası DDR3 4GB RAM ile i3-3110M CPU Micro ATX Ana tahtası Kombosu
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2,M.2,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Bilgi |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 8 GB |
PCWINMAX B75 LGA 1155 Masaüstü Oyun Ana Kartı DDR3 USB 3.0 M.2 VGA HD Port B75 Masaüstü için Çip seti Ana Kart
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0PS2, USB 2.0HD. |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX H510-Pro LGA 1200 M.2 DDR4 Slot Orijinal H510 Çip seti Mikro ATX Ana kart Destek 10. 11. nesil işlemciler
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
PCWINMAX B85 Pro LGA 1150 Gaming Motherboard 4 X DDR3 Slot Support 4th Gen Intel Core I7 I5 I3
| Port: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Türü: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
Mini ITX Anakart HM65 Soket PGA989 SATA 2.0 DDR3 1600MHZ 1333MHZ 1066MHZ
| Limanlar: | wifi, SATA, VGA, USB 2.0, Ethernet, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
| Uygulama: | Sunucu/İş istasyonu |
ITX Anakart H81 945 Yonga Seti Soketi 775 DDR3 1600MHz 1333MHz
| Limanlar: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
| Uygulama: | Sunucu/İş istasyonu |
Intel ITX Anakart HM65 INTEL Tümleşik 2x1,5V DDR3 DIMM 32GB
| Limanlar: | wifi, SATA, VGA, USB 2.0, Ethernet, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
| Uygulama: | Sunucu/İş istasyonu |
Masaüstü GPU NVIDIA HD7450 HD 6450 HD 6570 DDR3 2GB Directx 11
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 625 MHz |
PCWINMAX H310 Ana tahtası LGA1151 DDR4 Oyun MATX Ana tahtası Destek 8. nesil I3 I5 I7
| Limanlar: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |

