Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 609 Ürünler.
PCWINMAX HM55 DDR3 Bilgisayar Ana Kartı PGA988 Masaüstü Bilgisayar Mikro ATX Ana Kart Destek OEM ODM
| Limanlar: | DVI, PCI-Express X1, PCI-Express X16, SATA, USB 2.0,VGA |
|---|---|
| yonga seti: | intel hm55 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 8 GB |
PCWINMAX Soket LGA 1150 B85 Dört Kanal DDR3 Slot Mikro ATX Masaüstü Bilgisayar Özel Bilgisayar Ana Kartı
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
PCWINMAX HM77 Ana Kartı DDR3 Micro ATX Soket PGA 989 Orijinal Oyun Ana Kartı
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2,M.2,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Bilgi |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX Alışveriş HM55 DDR3 Micro ATX PGA 988 OEM ODM Orijinal HM55 Çip seti Masaüstü Ana Kartı
| Limanlar: | DVI, PCI-Express X1, PCI-Express X16, SATA, USB 2.0,VGA |
|---|---|
| yonga seti: | intel hm55 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 8 GB |
PCWINMAX B75 Micro ATX Ana Kartı LGA 1155 Destek 2nd/3rd Gen i3 i5 i7 DDR3 OEM ODM Orijinal B75 Ana Kartı
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0PS2, USB 2.0HD. |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX HM77 DDR3 OEM Mikro ATX Soket PGA 989 Orijinal Ana Kart Ana Kart
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2,M.2,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Bilgi |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX HM77 Ana Kartı DDR3 Micro ATX Soket PGA 989 Orijinal Oyun Ana Kartı
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2,M.2,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Türü: | İntel |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX Mini ITX H510 LGA1200 Destek 11/10th Gen I3 I5 I7 CPU Çift Kanal DDR4 VGA+HD Çıktı Endüstriyel Ana tahtası
| Limanlar: | VGA, USB 2.0Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
G41 Oyun Anakartı IDE SATA DDR3 8GB LGA775 Core I7 Core I5 Core I3
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 8 GB |
Ana kart Çip seti Intel B75 LGA1155 Mikro-ATX DDR3 1600MHz Masaüstü Ana kartı
| Limanlar: | PS2, SATA, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |

