Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 609 Ürünler.
H61 MXL3.0 USB 3.0 H61 MXL H61 BC Ana Kart Desteği Intel Ve Tasarım Logosu
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Ödeme yapıldıktan sonra 5 gün içinde |
|---|---|
| CPU Tipi: | Intel 32nm İşlemci Core i7/Core i5/Core i3'ü destekleyin |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX B75M2-Plus LGA 1155 Oyun Masaüstü Mikro ATX Ana Kart DDR3 Destek I3 I5 I7 B75
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0PS2, USB 2.0HD. |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX B85 LGA 1150 Masaüstü Bilgisayar Ana Kartı 4 X DDR3 1600/1333/1066 MHZ M.2 yuvası ile
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
PCWINMAX Oyun GeForce RTX 3060 Ti 8 GB GDDR6 256 bit 14 Gbps PCIE 4.0 Çift Fanlı Oyun GPU'su
| Ürün Durumu: | PCI Express 3.0 x16 |
|---|---|
| Başvuru: | İş İstasyonu, Dizüstü Bilgisayar, Masaüstü |
| Çekirdek saat (MHz): | 1410MHz |
Intel HM77 Ana Kart PC Core I5 I7 DIMM 16G PGA989 1066 1333 1600 SDRAM
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2,M.2,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Bilgi |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX A780+ Oyun Ana Kartı DDR3 LGA940 938 AM2 AM2+ AM3 FX Serisi İşlemciler için Çift Kanal Ana Kart
| Form faktörü: | Mikro-ATX |
|---|---|
| SATA Bağlantı Noktaları: | 4 |
| Bellek yuvaları: | 2 |
PCWINMAX HM77 Ana tahtası DDR3 4GB RAM ile i3-3110M CPU Micro ATX Ana tahtası Kombosu
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2,M.2,USB 3.0 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Bilgi |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 8 GB |
PCWINMAX B75 LGA 1155 Masaüstü Oyun Ana Kartı DDR3 USB 3.0 M.2 VGA HD Port B75 Masaüstü için Çip seti Ana Kart
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0PS2, USB 2.0HD. |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX H510-Pro LGA 1200 M.2 DDR4 Slot Orijinal H510 Çip seti Mikro ATX Ana kart Destek 10. 11. nesil işlemciler
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
PCWINMAX B85 Pro LGA 1150 Gaming Motherboard 4 X DDR3 Slot Support 4th Gen Intel Core I7 I5 I3
| Port: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Türü: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |

