Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 609 Ürünler.
16GB Intel PC Anakart A77 Soket AM3+ DDR3 Mikro ATX
| Limanlar: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, USB 2.0, USB 3.0 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
| Uygulama: | Sunucu/İş istasyonu |
AM3+ İşlemci DDR3 için 1066MHz 1333MHz 1600MHz Oyun Anakartı AMD A77
| Limanlar: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, USB 2.0, USB 3.0 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
| Uygulama: | Sunucu/İş istasyonu |
GeForce RTX 3060 Ti 8GB GDDR6
| Ürün durumu: | PCI Express 3.0 x16 |
|---|---|
| Uygulama: | İş istasyonu, dizüstü bilgisayar, masaüstü |
| Çekirdek saat (MHz): | 1665MHz |
PCWINMAX AM4 B450 GDDR4 Masaüstü Mikro ATX Ana tahtası B450 Chipset Oyun Ana tahtası
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet,PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
| Uygulama: | masaüstü |
PCWINMAX Mini ITX H310 DDR4 LGA 1151 Orijinal Çip seti Destek 8. 9. Nesil CPU PCI-E x 16 Slot Mini PC Ana kartı
| Limanlar: | wifi, SATA, VGA, USB 2.0, Ethernet, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
| Uygulama: | Sunucu/İş istasyonu |
PCWINMAX HM65 Endüstriyel Ana Kart LGA988 DDR3 Momory Slot 8G Endüstriyel Mini ITX Intel 2 için 3.
| Limanlar: | DVI, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 8 GB |
PCWINMAX Orijinal H510 Pro LGA 1200 10./11th Gen Mikro-ATX DDR4 Tek M.2 Oyun Ana Kartı
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
PCWINMAX Yeni H510 LGA1200 Mini ITX Ana Kartı Çift Kanal DDR4 VGA+HD Çıktı Endüstriyel Ana Kart
| Limanlar: | VGA, USB 2.0Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
PCWINMAX B75 LGA 1155 Oyun Ana Kartı DDR3 USB 3.0 VGA HD Port Masaüstü B75 Chipset Ana Kartı
| Limanlar: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0PS2, USB 2.0HD. |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
Intel H61 Anakart Orijinal Cips VGA PS2 ATX DDR3 16GB LGA1155
| Limanlar: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |

