Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 609 Ürünler.
Oyun Plaça De Video CMP 90HX Rig 170HX 220HX 50HX 10GB 320W 320bit Bellek Arayüzü
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 2622MHz |
Mini ITX Anakart HM65 Soket PGA989 SATA 2.0 DDR3 1600MHZ 1333MHZ 1066MHZ
| Limanlar: | wifi, SATA, VGA, USB 2.0, Ethernet, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
| Uygulama: | Sunucu/İş istasyonu |
ITX Anakart H81 945 Yonga Seti Soketi 775 DDR3 1600MHz 1333MHz
| Limanlar: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
| Uygulama: | Sunucu/İş istasyonu |
Intel ITX Anakart HM65 INTEL Tümleşik 2x1,5V DDR3 DIMM 32GB
| Limanlar: | wifi, SATA, VGA, USB 2.0, Ethernet, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
| Uygulama: | Sunucu/İş istasyonu |
Masaüstü GPU NVIDIA HD7450 HD 6450 HD 6570 DDR3 2GB Directx 11
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 625 MHz |
PCWINMAX H310 Ana tahtası LGA1151 DDR4 Oyun MATX Ana tahtası Destek 8. nesil I3 I5 I7
| Limanlar: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX OEM B85 LGA 1150 Masaüstü PCIEx16 Bilgisayar Ana Kartı Mikro-ATX DDR3 HD VGA Multimedia Çıkış Ana Kartı
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |
PCWINMAX X79 Masaüstü ATX Ana tahtası LGA 2011 4 Kanal DDR3 Slot Gaming X79 Ana tahtası
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 128 GB |
| Uygulama: | masaüstü |
PCWINMAX Ana kartı H310 DDR4 LGA1151 8. nesil için orijinal H310 Çip seti Ana kartı I3 I5 I7
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX H110 Masaüstü Ana Kartı DDR4 LGA 1151 Micro ATX H110 Ana Kartı 6. 7. Gen i3 i5 i7 için
| Limanlar: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 32 GB |

