Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 578 Ürünler.
3D Oyun Plaça De Video GTX 1050ti 4GB DDR5 128bit 1124 MHz
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1124 MHz |
Madencilik Rig Anakart H81 LGA1150 DDR3 1066MHz 1333MHz 1600MHz Bellek
| Limanlar: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX H81 LGA 1150 Mini ITX PC Ana kartı Destek 16GB DDR3 1600Mhz 1300Mhz Bellek Orijinal Placa Mae
| Limanlar: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
| Uygulama: | Sunucu/İş istasyonu |
PCWINMAX H510-Pro LGA 1200 10./11th Gen Mikro-ATX DDR4 Tek M.2 Orijinal H510 Çip seti Ana pano
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
| Uygulama: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
PCWINMAX H510-Plus LGA 1200 10./11th Gen Mikro-ATX DDR4 Tek M.2 VGA HD DP Çıkış Ana pano
| Limanlar: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Uygulama: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
| Yonga Seti Üreticisi: | Bilgi |
PCWINMAX Masaüstü Oyun Bellek Modülü Ram GDDR5 16GB 4800MHz 5600MHz Yüksek Frekans
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Türü: | DDR5 16GB RAM |
| Sıklık: | 4800MHZ 5600MHZ |
PCWINMAX Yeni B650M AM5 Mikro ATX VGA HD DP Wi-Fi Portları M.2 SATA 6Gb/s B650 Chipset Gaming Mtherboard
| Yonga seti: | B650 yonga seti |
|---|---|
| Genişletme Yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form Faktörü: | Mikro-ATX |
PCWINMAX B650 Soket AM5 Çift Kanal DDR5 Micro ATX Oyun Ana Kartı Destek R7 R8 R9 İşlemciler
| Yonga seti: | B650 yonga seti |
|---|---|
| Genişletme Yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form Faktörü: | Mikro-ATX |
PCWINMAX H310 DDR4 LGA 1151 SATA 6Gbs M.2 Micro ATX Motherboard Supports 8th 9th Generation I3 I5 I7
| Port: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Türü: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX Combo Set & Bulk Price G31 LGA775 Xeon E5 CPU'su ile Ana kart Mikro ATX DDR2 Max 4GB Stable Office PC Combo Kullanıma Hazır, OEM Toptan
| Limanlar: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| CPU Türü: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 4 CİGABAYT |

