Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ graphic card for mining ] eşleşme 609 Ürünler.
Plaça De Video Renkli GTX 950 2GB 4GB GDDR5 128bit Destek Örneği DP DVI HD
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1124 MHz |
ASUS Intel B150M LGA 1151 Oyun Anakartı 64GB USB 3.0 VGA HD Mikro ATX
| Limanlar: | M.2 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 64 GB |
PCWINMAX LGA 1155 Combo H61 Anakart + i5 3470 Dört Çekirdekli İşlemci + 16GB DDR3 RAM + Fan Kiti
| Limanlar: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Ödeme yapıldıktan sonra 5 gün içinde |
|---|---|
| CPU Tipi: | Intel 32nm İşlemci Core i7/Core i5/Core i3'ü destekleyin |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX H81 LGA1150 Micro ATX Ana Kart Destek 1333/1600MHz Masaüstü PC için Çift Kanal DDR3
| Limanlar: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX B650M Oyun AM5 DDR5 128GB PCIe 4.0 M.2 SATA 6Gb/s HD DP VGA Micro ATX B650 Ana kartı
| Yonga seti: | B650 yonga seti |
|---|---|
| Genişletme Yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form Faktörü: | Mikro-ATX |
PCWINMAX B650 Soket AM5 Çift Kanal DDR5 Oyun Ana Kartı R7 R8 R9 İşlemciler için Mikro ATX
| Yonga seti: | B650 yonga seti |
|---|---|
| Genişletme Yuvaları: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Form Faktörü: | Mikro-ATX |
PCWINMAX H81 Oyun Ana tahtası Çift Kanal DDR3 M.2 NVMe NGFF SATA PCIe Slot LGA1150 mATX Ana tahtası Desteği 4. Nesil
| Limanlar: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |
PCWINMAX Yeni HM55 PGA 988 Intel PC Ana Kartı Desteği İlk Nesil I3 I5 I7 HM55 Çift Bellek Kanalı DDR3 OEM Ana Kart
| Limanlar: | DVI, PCI-Express X1, PCI-Express X16, SATA, USB 2.0,VGA |
|---|---|
| yonga seti: | intel hm55 |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 8 GB |
PCWINMAX H410 Masaüstü Ana tahtası LGA 1200 DDR4 Çift Bellek Kanalı 64GB Kapasite H410 Ana tahtası Destek OEM ODM
| Limanlar: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| CPU Tipi: | Çekirdek I7/Çekirdek I5/Çekirdek I3/Pentium/Celeron |
| Uygulama: | Masaüstü/ev/iş istasyonu |
PCWINMAX Yeni H61 Soket LGA1155 DDR3 Micro ATX Bilgisayar Oyun Ana Kartı 2/3th Gen I3 I5 I7 Destek OEM ODM Toptan
| Limanlar: | SATA, HD, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Ödemeden 5 gün sonra gönderildi |
|---|---|
| CPU Türü: | Intel 32nm İşlemci Core i7/Core i5/Core i3'ü destekleyin |
| Maksimum Koç Kapasitesi: | 16 GB |

