Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ gaming graphic cards ] eşleşme 466 Ürünler.
PCWINMAX Radeon RX 5500 XT 8GB GDDR6 Grafik Kartı 128 Bit Orijinal Çip Dp HD Çıktı 1845MHz Masaüstü GPU
| Grafik Kartı Serisi: | Radeon RX 5500XT |
|---|---|
| Grafik Kartı Çekirdek Saati: | 1845 MHz |
| Bellek Saati(Mhz): | 14000Mhz |
AMD Radeon Madencilik Grafik Kartı RX 6800XT 256bit 16gb LHR OLMAYAN 512GB/Sn
| Başvuru: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 2015 mhz |
PCWINMAX GeForce RTX 3060 12GB GDDR6 192 Bit Grafik Kartı, HD/DP PCIE 4.0 Çift Fanlı Ekran Kartı
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
|---|---|
| Başvuru: | İş İstasyonu, Dizüstü Bilgisayar, Masaüstü |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1777MHZ |
4g Ddr5 Gtx 1050ti Grafik Kartı DVI HDM1 DP Arayüz Video Çift Fan PC için
| Başvuru: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1124 MHz |
PCWINMAX GTX 1050 Masaüstü Grafik Kartı 2GB 128Bit GDDR5 Düşük Profilli Çift Fan
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1290MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 1650 4GB GDRR6 128Bit TU117 DVI/DP/HD PCIe 3.0 Orijinal Chipset GTX1650 Grafik Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1410 MHz/1590 MHz |
PCWINMAX Orijinal GeForce RTX 3050 Grafik Kartı 8GB GDDR6 128Bit Çift Fan PCIe 4.0 1780MHz GPU Video Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 4.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1755MHz |
PCWINMAX Radeon RX 5700 XT Grafik Kartı 8GB GDDR6 256 bit Gaming HD DisplayPort Interface GPU 2K 4K Oyun Kartı
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 4.0X16 |
|---|---|
| Uygulama: | masaüstü |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1755/1905MHz |
PCWINMAX Gaming GeForce RTX 2060 12B GDRR6 192 bit HD/DP 1695 MHz Boost Clock VR Ready Çift Fan Grafik Kartı
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Cooler Type: | Fan |
PCWINMAX RX 580 Grafik Kartı 2048SP 8G GDDR5 256Bit PC Oyun Video Kartı HD DP DVI Çıktısı RX580 Masaüstü için
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Yonga Seti Üreticisi: | AMD |

