Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ gaming graphic cards ] eşleşme 465 Ürünler.
PCWINMAX Geforce GTX 750 Ti Düşük Profilli Grafik Kartı 2GB GDDR5 128Bit 640SP DVI HD VGA Oyun GPU Video Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1020MHz |
16 NM Madencilik Grafik Kartları GTX 1060 6GB 192Bit 120W HD DVI DP
| Başvuru: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Yonga Seti Üreticisi: | nVIDIA |
Radeon RX 580 8GB Grafik Kartı 2048SP GDDR5 256 Bit DP HDM1 DVI Çıktısı Çift Fanla
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Yonga Seti Üreticisi: | AMD |
PCWINMAX RX 580 8GB 2048SP GDDR5 256Bit Grafik Kartı HD DP DVI Çıkış Oyun Masaüstü Video Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Yonga Seti Üreticisi: | AMD |
PCWINMAX Gaming Radeon RX 580 2048SP 8GB GDDR5 256Bit HD DVI DP Portlu Çift Fan Masaüstü Grafik Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Yonga Seti Üreticisi: | AMD |
PCWINMAX Geforce GTX 1050 2GB Düşük Profil Grafik Kartı Masaüstü PC için Çoklu Ekranlı GDDR5 128 Bit GPU Video Kartı
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1290MHz |
PCWINMAX Geforce GT 1030 4GB GDDR4 Tek Fan ATX Grafik Kartı Destek DirectX 12 DP HD Port VGA Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1227/1468 MHz |
PCWINMAX Orijinal GTX 960 Video Kartı 4GB 128Bit GDDR5 1.37 GHz Boost Clock Multi Port Masaüstü Oyun Grafik Kartları
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1178 / 1241MHz |
PCWINMAX RX 580 8GB Grafik Kartı 2048SP GDDR5 256 Bit PCIE 3.0 1257/1340MHz Gmaing PC Masaüstü Grafik Kartı
| Application: | desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipset Manufacturer: | AMD |
PCWINMAX GTX 750 Ti 4GB GDDR5 Çoklu Ekran HD VGA DVI Arayüzü 640SP PCI Express 3.0x16 Grafik Kartı
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1020/1085MHz |

