Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ gaming graphic cards ] eşleşme 466 Ürünler.
Gigabyte GTX 1050 Ti D5 4G Gpu Pc Oyun Grafik Kartı Desteği Gtx 1050 Ti 4 gb GDDR5 Soğutma Fanı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1124 MHz |
Masaüstü için çift fan oyun grafik kartı, Geforce GTX 1050 Ti Düşük Profil 4GB DDR5 128BIT
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1124 MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 1650 Oyun Grafik Kartı 4GB GDRR6 128Bit DVI/DP/HD
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1410 MHz/1590 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 590 2304SP 8GB GDDR5 256Bit 6pin Masaüstü GPU Oyun Grafik Kartı DP HD DVI Portları ile
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Yonga Seti Üreticisi: | AMD |
PCWINMAX GeForce RTX 3050 Oyun Grafik Kartı - Gelişmiş Soğutma Teknolojisi, Çift Fanlı Tasarım 8GB GDDR6 Bellek
| Başvuru: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 4.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1755MHz |
PCWINMAX Radeon R7 240 2GB 128-Bit DDR5 Oyun Grafik Kartı VGA DVI ATI Tek Fan
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 730 / 780MHz |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 6GB GDRR6 192 Bit HD/DP/DVI 1680MHz Çift Fan 1680MHz Oyun Grafik Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Yonga Seti Üreticisi: | nVIDIA |
PCWINMAX GeForce GT 740 4GB GDDR3 128 Bit Tek Fan DVI HD VGA Çıkış Düşük Profil Oyun Grafik Kartı GPU
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| çıktılar: | VGA |
PCWINMAX Geforce GTX 1060 3GB GDDR5 192Bit DP HD DVI Çıkış PCIe3.0 Orijinal GPU Oyun Grafik Kartı
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1556 / 1771MHz |
PCWINMAX Radeon RX590 2304sp 8GB GPU 256-Bit GDDR5 HDCP Hazır Bilgisayar Grafik Video Kartı PCIe 3.0 ×16 Video Oyun Grafik Kartı
| Application: | desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipset Manufacturer: | AMD |

