Tüm ürünler
-
STS Geri DönüşümüÇok iyi bir şirket!! En iyi fiyata en iyi ürüne sahipler! -
michael bertolaciniÖzel değişiklikler yapma ve hızlı gönderme konusunda harika
anahtar kelimeler [ gaming graphic cards ] eşleşme 466 Ürünler.
PCWINMAX Fabrika Çıkışlı Grafik Kartı Geforce RTX 3050M 6GB GDDR6 Mobil Oyun Video Kartı HD DP Çıkışlı
| Başvuru: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1500Mhz |
Amd Rx 460 470 550 560 570 580 4gb 8gb Gddr5 Grafik Kartı Oyun Gpu
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Yonga Seti Üreticisi: | AMD |
Bellek Arayüzü Oyun Ekran Kartı GTX760 3GB DDR5 192bit 1046MHz
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1046MHz |
Çift ve Tek Fanlı GeForce Grafik Kartı GTX1650 4GB DDR6 128Bit HD DP
| Başvuru: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1380MHz |
PCWINMAX GeForce GT 730 DDR3 2GB 64 Bit Düşük Profil GT730K DVI VGA HD Grafik Kartları 192SP
| Uygulama: | İş İstasyonu, Masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 2.0 X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 800 MHz |
RTX3060 RTX3070 RTX3080 GPU Ekran Kartı 6gb 8gb 12gb NVIDIA Veya Marka
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1594MHz |
Düşük Profilli Çift Fanlar GPU LP Grafik Kartı GTX1050 2GB DDR5 128bit
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1124 MHz |
RTX 3070m 66-67MH Dizüstü Grafik Kartı Video 8GB GDDR6 256BIT Lhr Olmayan
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 4.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1710mhz |
RX Grafik Kartı RX470 RX550 RX560 RX570 RX580 RX590 4gb 8gb yüksek hashrate 30mh/s yüksek bellek
| Uygulama: | masaüstü |
|---|---|
| Ürün durumu: | PCI Ekspres 3.0X16 |
| Çekirdek Saat(Mhz): | 1290MHz |
PCWINMAX RTX 3070 Ti 8GB 19000MHz Bellek Saati Grafik Kartı PCI-E X16 Arayüzü
| Grafik Kartı Arayüzü: | PCI-E X16 |
|---|---|
| Grafik Kartı Boost Saati: | 1875MHz |
| Grafik kartı modeli: | RTX Serisi |

